kaddressbook - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
lt: Eksportuoti kontaktus į kableliais atskirtų reikšmių formato failą.

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
lt: Importuoti kontaktus iš kableliais atskirto formato failo.

en: Which contact do you want to export?
lt: Kuriuos kontaktus norite eksportuoti?

en: You have not selected any contacts to export.
lt: Neparinkote nei vieno kontakto eksportavimui.

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti <b>%1</b> failo</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti <b>%1</b> failo.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
lt: CSV importavimo dialogas

[ctx: @label]
en: Importing contacts
lt: Importuojami kontaktai

[ctx: @label]
en: File to import:
lt: Importuojamas failas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
lt: Pasirinkite importuojamą vCard

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
lt: Atskyriklis

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
lt: Kablelis

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
lt: Kabliataškis

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
lt: Skirtukas

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
lt: Tarpas

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
lt: Teksto citata:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the quote character
lt: Pažymėtus kontaktus

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: '
lt: “

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
lt: Datos formatas:

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para>
lt: <para><list><item>y: metai su 2 skaitmenimis</item><item>Y: metai su 4 skaitmenimis</item><item>m: mėnuo su 1 ar 2 skaitmenimis</item><item>M: mėnuo su 2 skaitmenimis</item><item>d: diena su 1 ar 2 skaitmenimis</item><item>D: diena su 2 skaitmenimis</item><item>H: valandos su 2 skaitmenimis</item><item>I: minutės su 2 skaitmenimis</item><item>S: sekundės su 2 skaitmenimis</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify a format to use for dates included in your csv data. Use the following sequences to help you define the format:</para><para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para><para>Example: "Y-M-D" corresponds to a date like "2012-01-04"</para>
lt: <para><list><item>y: metai su 2 skaitmenimis</item><item>Y: metai su 4 skaitmenimis</item><item>m: mėnuo su 1 ar 2 skaitmenimis</item><item>M: mėnuo su 2 skaitmenimis</item><item>d: diena su 1 ar 2 skaitmenimis</item><item>D: diena su 2 skaitmenimis</item><item>H: valandos su 2 skaitmenimis</item><item>I: minutės su 2 skaitmenimis</item><item>S: sekundės su 2 skaitmenimis</item></list></para>

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
lt: Teksto koduotė:

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
lt: Praleisti pirmąją failo eilutę

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
lt: Praleisti pirmąją failo eilutę

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
lt: Vietinė (%1)

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Unicode
lt: Unikodas

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Microsoft Unicode
lt: Microsoft Unikodas

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
lt: Turi priskirti bent vieną stulpelį.

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
lt: Kol kas nėra nei vieno šablono.

[ctx: @title:window]
en: No templates available
lt: Nėra prieinamų šablonų

[ctx: @title:window]
en: Template Name
lt: Šablono pavadinimas

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
lt: Prašome įvesti šablono pavadinimą:

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
lt: Nepavyksta atverti įvesties failo.

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šabloną „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
lt: Šablono pasirinkimas

[ctx: @info]
en: Please select a template, that matches the CSV file:
lt: Prašome pasirinkti šabloną, kuris atitinka CSV failą:

en: GMX address book file (*.gmxa)
lt: GMX adresų knygelės failas (*.gmxa)

en: Import contacts from a GMX address book file.
lt: Importuoti kontaktus iš GMX adresų knygutės failo.

en: Export contacts to a GMX address book file.
lt: Eksportuoti kontaktus į GMX adresų knygutės failą.

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti <b>%1</b> failo skaitymui.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
lt: %1 nėra GMX adresų knygelės failas.

en: Import contacts from an LDAP server.
lt: Importuoti kontaktus iš LDAP serverio.

en: Import contacts from an LDIF file.
lt: Importuoti kontaktus iš LDIF failo.

en: Export contacts to an LDIF file.
lt: Eksportuoti kontaktus į LDIF failą.

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
lt: Eksportuotini laukai:

[ctx: @option:check]
en: Private fields
lt: Privatūs laukai

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
lt: Eksportuoti privačius laukus

[ctx: @option:check]
en: Business fields
lt: Verslo laukai

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
lt: Eksportuoti verslo laukus

[ctx: @option:check]
en: Other fields
lt: Kiti laukai

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
lt: Eksportuoti kitus laukus

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
lt: Šifravimo raktai

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
lt: Eksportuoti šifravimo raktus

[ctx: @option:check]
en: Pictures
lt: Paveikslėliai

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
lt: Eksportuoti paveikslėlius

[ctx: @title:group]
en: Export options
lt: Eksportuoti nustatymus

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
lt: Importuoti vCard

[ctx: @info]
en: Do you want to import this contact into your address book?
lt: Ar norite importuoti šį kontaktą į jūsų adresų knygelę?

en: Import contacts from a vCard file.
lt: Importuoti kontaktus iš vCard failo.

en: Export contacts to a vCard 4.0 file.
lt: Eksportuoti kontaktus į vCard 4.0 failą.

en: Export contacts to a vCard 3.0 file.
lt: Eksportuoti kontaktus į vCard 3.0 failą.

en: Export contacts to a vCard 2.1 file.
lt: Eksportuoti kontaktus į vCard 2.1 failą.

[ctx: @title:window]
en: Select vCard to Import
lt: Pasirinkite importuojamą vCard

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
lt: vCard importas nepavyko

[ctx: @info]
en: <para>Unable to access vCard:</para><para>%1</para>
lt: <para>Nepavyksta pasiekti vCard:</para><para>%1</para>

[ctx: @info]
en: You have selected a list of contacts, shall they be exported to several files?
lt: Pasirinkote kontaktų sąrašą, ar eksportuoti juos į atskirus failus?

[ctx: @action:button]
en: Export to One File
lt: Eksportuoti į vieną failą

[ctx: @action:button]
en: Export to Several Files
lt: Eksportuoti į kelius failus
