korganizer - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Show Date Number
lv: Rādīt dienas numuru

en: Show day number
lv: Rādīt dienas numuru

en: Show days to end of year
lv: Rādīt dienas līdz gada beigām

en: Show both
lv: Rādīt abus

en: This plugin shows information on a day's position in the year.
lv: Šis spraudnis rāda informāciju par dienas vietu gadā.

en: 1 day before the end of the year | %1 days before the end of the year
lv[0]: %1 diena līdz gada beigām
lv[1]: %1 dienas līdz gada beigām
lv[2]: %1 dienu līdz gada beigām

en: 1 day since the beginning of the year,
     | %1 days since the beginning of the year,
lv[0]: %1 diena kopš gada sākuma,
lv[1]: %1 dienas kopš gada sākuma,
lv[2]: %1 dienu kopš gada sākuma,

en: 1 day until the end of the year | %1 days until the end of the year
lv[0]: %1 diena līdz gada beigām
lv[1]: %1 dienas līdz gada beigām
lv[2]: %1 dienu līdz gada beigām

[ctx: Week weekOfYear]
en: Week %1
lv: %1 nedēļa

en: 1 week since the beginning of the year | %1 weeks since the beginning of the year
lv[0]: %1 nedēļa kopš gada sākuma
lv[1]: %1 nedēļas kopš gada sākuma
lv[2]: %1 nedēļu kopš gada sākuma

[ctx: Week weekOfYear (year)]
en: Week %1 (%2)
lv: %1. nedēļa ( %2)

en: 1 week remaining | %1 weeks remaining
lv[0]: Palikusi %1 diena
lv[1]: Palikušas %1 dienas
lv[2]: Palikušas %1 dienu

en: 1 week until the end of the year | %1 weeks until the end of the year
lv[0]: %1 nedēļa līdz gada beigām
lv[1]: %1 nedēļas līdz gada beigām
lv[2]: %1 nedēļu līdz gada beigām

en: Use Israeli holidays
lv: Lietot Izraēļu svētku dienas

en: Show weekly parsha
lv: Rādīt iknedēļas paršu

en: Show day of Omer
lv: Rādīt Omēra dienu

en: Show Chol HaMoed
lv: Rādīt Chol HaMoed

en: This plugin provides the date in the Jewish calendar.
lv: Šis spraudnis parāda datumu Ebreju kalendārā.

en: Thumbnail Aspect Ratio Mode
lv: Sīktēla malu attiecības režīms

en: Ignore aspect ratio
lv: Ignorēt malu attiecību

en: The thumbnail will be scaled freely. The aspect ratio will not be preserved.
lv: Sīktēla izmēru var brīvi mainīt. Malu attiecība netiks saglabāta.

en: Keep aspect ratio
lv: Saglabāt malu attiecību

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as large as possible inside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
lv: Sīktēla izmērs būs lielākais iespējamais, kas ietilpst aizpildāmajā taisnstūrī, saglabājot malu attiecību.

en: Keep aspect ratio by expanding
lv: Saglabāt malu attiecību palielinot

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as small as possible outside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
lv: Sīktēla izmērs būs mazākais iespējamais, lai pilnībā noklātu aizpildāmo taisnstūri, saglabājot malu attiecību.

en: Picture Page
lv: Attēla lapa

en: <qt>This plugin provides the Wikipedia <i>Picture of the Day</i>.</qt>
lv: <qt>Šis spraudnis rāda Wikipēdijas <i>dienas attēlu</i>.</qt>

en: This plugin provides links to Wikipedia's 'This Day in History' pages.
lv: Šis spraudnis rāda saites uz Wikipēdijas 'Šī diena vēsturē' lapu.

en: This day in history
lv: Šī diena vēsturē

en: This month in history
lv: Šis mēnesis vēsturē
