kmail_text_calendar_plugin - en to lv translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lv: Izņemt

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
lv: Ielūgumā nav pielikuma ar nosaukumu "%1".

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
lv: Ielūguma pielikumt "%1" ir tīmekļa norāde, kas nav pieejama no šī datora. Lūdziet ielūguma organizatoram, lai tas atstūta jaunu ielūgumu ar iekļautu pielikumu, nevis kā norādi.

en: Incidence with no summary
lv: Notikums bez kopsavilkuma

en: Answer: %1
lv: Atbilde: %1

en: Delegated: %1
lv: Uzticēts: %1

en: Forwarded: %1
lv: Pārsūtīts: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
lv: Noraidīts pretpiedāvājums: %1

en: Delegation to organizer is not possible.
lv: Nav iespējams nodot organizatoram.

en: Open Attachment
lv: Atvērt pielikumu

en: Accept invitation
lv: Pieņemt ielūgumu

en: Accept invitation conditionally
lv: Pieņemt ielūgumu ar nosacījumu

en: Accept counter proposal
lv: Pieņemt pretpriekšlikumu

en: Throw mail away
lv: Izmest vēstuli

en: Decline invitation
lv: Noraidīt ielūgumu

en: Decline counter proposal
lv: Noraidīt pretpriekšlikumu

en: Record response into my calendar
lv: Pievienot atbildi manam kalendāram

en: Delegate invitation
lv: Uzticēt notikumu

en: Forward invitation
lv: Pārsūtīt notikumu

en: Remove invitation from my calendar
lv: Izņemt ielūgumu no mana kalendāra

en: Open attachment "%1"
lv: Atvērt pielikumu "%1"
