kaddressbook - en to mai translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
mai: परिसीमक

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
mai: विराम चिह्न

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
mai: अर्द्ध विराम

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
mai: सारणीयक

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
mai: अंतरिक्ष

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
mai: किछु नहि

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
mai: तिथि फार्मेटः

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Unicode
mai: यूनिकोड
