kmail_text_calendar_plugin - en to nb translation catalogue (63 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nb: Legg til

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
nb: Fjern

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
nb: Fant ikke vedlegg med navnet «%1» i invitasjonen.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
nb: Invitasjonsvedlegget «%1» er en nettverkslenke som ikke er tilgjengelig fra denne maskinen. Be arrangøren om å sende invitasjonen på nytt  med vedlegget lagret i meldinga i stedet for som en lenke.

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
nb: <qt>Flere av dine identiteter stemmer med mottakeradressen til denne meldinga, <br/>velg hvilken av disse adressene som er din:</qt>

en: Select Address
nb: Velg e-postadresse

en: Answer:
nb: Svar:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
nb:  Avvist: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
nb: Forsøksvis: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
nb: Akseptert: %1

en: Incidence with no summary
nb: Hendelse uten sammendrag

en: Answer: %1
nb: Svar: %1

en: Delegated: %1
nb: Delegert: %1

en: Forwarded: %1
nb: Videresendt: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
nb: Avvist motforslag: %1

en: "%1" occurred already.
nb: «%1» har allerede hendt.

en: "%1" is currently in-progress.
nb: «%1» pågår nå.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
nb: «%1», som gjelder hele dagen i dag, pågår nå.

en: "%1" is past due.
nb: «%1» har passert forfall.

en: "%1" has already started.
nb: «%1» har startet alt.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
nb: «%1», som gjelder hele dagen i dag, pågår nå.

en: "%1", happening all day, has already started.
nb: «%1», som pågår hele dagen, har allerede startet.

en: Do you still want to accept the task?
nb: Vil du fremdeles ta imot oppgaven?

en: Do you still want to accept the invitation?
nb: Vil du fremdeles ta imot invitasjonen?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
nb: Vil du fremdeles sende betinget aksept for invitasjonen?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
nb: Vil du fremdeles sende betinget aksept for oppgaven?

en: Do you still want to accept the counter proposal?
nb: Vil du fremdeles godta motforslaget?

en: Do you still want to send a counter proposal?
nb: Vil du fremdeles sende et motforslag?

en: Do you still want to send a decline response?
nb: Vil du fremdeles sende en avvisning?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
nb: Vil du fremdeles avvise motforslaget?

en: Do you still want to record this response in your calendar?
nb: Vil du fremdeles legge inn dette svaret i kalenderen din?

en: Do you still want to delegate this task?
nb: Vil du fremdeles delegere denne oppgaven?

en: Do you still want to delegate this invitation?
nb: Vil du fremdeles delegere denne invitasjonen?

en: Do you still want to forward this task?
nb: Vil du fremdeles videresende denne oppgaven?

en: Do you still want to forward this invitation?
nb: Vil du fremdeles videresende denne invitasjonen?

en: Do you still want to cancel this task?
nb: Er du ennå sikker på at du vil kansellere denne oppgaven?

en: Do you still want to cancel this invitation?
nb: Er du ennå sikker på at du vil kansellere denne invitasjonen?

en: Do you still want to check your calendar?
nb: Vil du fremdeles sjekke kalenderen din?

en: Do you still want to record this task in your calendar?
nb: Vil du fremdeles legge inn denne oppgaven i kalenderen din?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
nb: Vil du fremdeles legge inn denne invitasjonen i kalenderen din?

en: Do you really want to cancel this task?
nb: Er du sikker på at du vil kansellere denne oppgaven?

en: Do you really want to cancel this invitation?
nb: Er du sikker på at du vil kansellere denne invitasjonen?

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
nb: Du glemte å legge til et forslag. Legg det til. Takk

en: Delegation to organizer is not possible.
nb: Delegering til arrangør er ikke mulig.

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
nb: Du har ingen skrivbare kalendermapper for invitasjoner, så det er ikke mulig å lagre et svar.
    Opprett minst én skrivbar hendelseskalender og synkroniser igjen.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
nb: Kalenderinvitasjonen som er lagret i denne e-postmeldinga er ødelagt på et vis. Kan ikke fortsette.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
nb: Arrangøren venter ikke noe svar på denne invitasjonen, men du kan sende dem en e-post om du vil.
    
    Vil du sende arrangøren en melding om denne invitasjonen?
    Trykk [Avbryt]-knappen for å avbryte opptaket.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
nb: Send e-post til arrangør

en: Re: %1
nb: Om: %1

en: Open Attachment
nb: Åpne vedlegg

en: Accept invitation
nb: Godta invitasjon

en: Accept invitation conditionally
nb: Godta invitasjon med forbehold

en: Accept counter proposal
nb: Godta motforslag

en: Throw mail away
nb: Kast vekk meldinger

en: Decline invitation
nb: Avslå invitasjonen

en: Decline counter proposal
nb: Avvis motforslag

en: Record response into my calendar
nb: Legg inn svaret i min kalender

en: Record invitation into my calendar
nb: Legg inn invitasjonen i min kalender

en: Move this invitation to my trash folder
nb: Flytt denne invitasjonen til min papirkurvmappe

en: Delegate invitation
nb: Deleger  invitasjon

en: Forward invitation
nb: Send invitasjon videre

en: Remove invitation from my calendar
nb: Fjern invitasjon fra min kalender

en: Open attachment "%1"
nb: Åpne vedlegg «%1»
