kmail_text_calendar_plugin - en to ne translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ne: थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Incidence with no summary
ne: सारांश नभएको घटना

en: Answer: %1
ne: उत्तर: %1

en: Delegated: %1
ne: प्रत्यायोजित: %1

en: Forwarded: %1
ne: फरवार्ड गरिएको: %1

en: Delegation to organizer is not possible.
ne: आयोजकलाई प्रत्यायोजन गर्न सम्भव छैन ।

en: Throw mail away
ne: मेल टाढा फ्याक्नुहोस्

en: Check my calendar...
ne: मेरो क्यालेन्डर जाँच गर्नुहोस्...
