kaddressbook - en to nl translation catalogue (113 entries)

en: Export CSV file...
nl: CSV-bestand exporteren...

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
nl: Contactpersonen exporteren naar een bestand met kommagescheiden waarden.

en: Import CSV file...
nl: CSV-bestand importeren...

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
nl: Contactpersonen importeren uit een bestand met kommagescheiden waarden.

en: Which contact do you want to export?
nl: Welke contactpersonen wilt u exporteren?

en: You have not selected any contacts to export.
nl: U hebt geen te exporteren contactpersonen geselecteerd.

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
nl: <qt>Het bestand <b>%1</b> kon niet worden geopend.</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>Het bestand <b>%1</b> kon niet worden geopend.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
nl: CSV-importdialoog

[ctx: @label]
en: Importing contacts
nl: Contactpersonen importeren

[ctx: @label]
en: File to import:
nl: Te importeren bestand:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
nl: Te importeren CSV-bestand selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to start a file chooser that will allow you to select a csv file to import.
nl: Klik op deze knop om een bestandskiezer te starten die u in staat stelt om een CSV-bestand te importeren.

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
nl: Komma

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a comma
nl: De veldscheiding op een komma instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the comma as a field separator.
nl: Deze optie kiezen als uw CVS-bestand de komma als veldscheiding gebruikt.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
nl: Puntkomma

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a semicolon
nl: De veldscheiding op een puntkomma instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the semicolon as a field separator.
nl: Deze optie kiezen als uw CVS-bestand de puntkomma als veldscheiding gebruikt.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
nl: Tab-teken

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a tab character
nl: De veldscheiding op een tab-teken instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the tab character as a field separator.
nl: Deze optie kiezen als uw CVS-bestand de tab als veldscheiding gebruikt.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
nl: Spatie

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a space character
nl: De veldscheiding op een spatie instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the space character as a field separator.
nl: Deze optie kiezen als uw CVS-bestand de spatie als veldscheiding gebruikt.

[ctx: @option:radio Custom field separator]
en: Other
nl: Overige

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a custom character
nl: De veldscheiding op een eigen teken instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if to use some other character as the field delimiter for the data in your csv file.
nl: Deze optie kiezen als uw CVS-bestand een ander teken als veldscheiding voor de gegevens gebruikt.

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the custom delimiter character
nl: Stel het eigen teken voor de veldscheiding in

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a custom character to use as the delimiter character. If you enter more than 1 character, only the first will be used and the remaining characters will be ignored.
nl: Voer een eigen teken in dat gebruikt moet worden als het scheidingsteken. Als u meer dan 1 teken invoert zal alleen het eerste teken worden gebruikt en de overige tekens zullen worden genegeerd.

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
nl: Tekstaanhalingsteken:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the quote character
nl: Selecteer het tekstaanhalingsteken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character that your csv data uses to "quote" the field delimiter if that character happens to occur within the data.  For example, if the comma is the field delimiter, then any comma occurring with the data will be "quoted" by the character specified here.
nl: Kies het teken voor uw CSV-gegevens dat moet worden gebruikt om voor de veldscheider te zetten zodat dat teken in de gegevens van een veld kan worden gebruikt. Als bijvoorbeeld de komma de veldscheider is, dan moet elke komma in de gegevens voorafgegaan worden door het hier gespecificeerde teken.

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
nl: Geen

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
nl: Datumopmaak:

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para>
nl: <para><list><item>y: jaar met 2 cijfers</item> <item>Y: jaar met 4 cijfers</item> <item>m: maand met 1 of 2 cijfers</item> <item>M: maand met 2 cijfers</item> <item>d: dag met 1 of 2 cijfers</item> <item>D: dag met 2 cijfers</item> <item>H: uren met 2 cijfers</item><item>I: minuten met 2 cijfers</item><item>S: seconden met 2 cijfers</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify a format to use for dates included in your csv data. Use the following sequences to help you define the format:</para><para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para><para>Example: "Y-M-D" corresponds to a date like "2012-01-04"</para>
nl: <para>Specificeer een opmaak voor datums om in te voegen in uw CSV-gegevens. Gebruik de volgende reeksen om u te helpen bij het definiëren van de opmaak:</para><para><list><item>y: jaar met 2 cijfers</item> <item>Y: jaar met 4 cijfers</item> <item>m: maand met 1 of 2 cijfers</item> <item>M: maand met 2 cijfers</item> <item>d: dag met 1 of 2 cijfers</item> <item>D: dag met 2 cijfers</item> <item>H: uren met 2 cijfers</item><item>I: minuten met 2 cijfers</item><item>S: seconden met 2 cijfers</item></list></para><para>Voorbeeld: "Y-M-D" komt overeen met een datum zoals "2012-01-04"</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
nl: Tekst-codec:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the text codec
nl: De tekst-codec selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character encoding of the data in your csv file.
nl: De tekencodering van de gegevens in uw CVS-bestand kiezen.

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
nl: Eerste rij van het bestand overslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
nl: Eerste rij van het CVS-bestand overslaan bij importeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want the import to skip over the first row of the csv data. In many cases, the first line of a csv file will be a comment line describing the order of the data fields included in the file.
nl: Activeer dit vakje als u bij het importeren over de eerste rij van de CSV-gegevens wilt springen. In veel gevallen zal de eerste regel van een CSV-bestand een commentaarregel zijn die de volgorde van de gegevensvelden in het bestand beschrijft.

[ctx: @action:button]
en: Apply Template...
nl: Sjabloon toepassen...

[ctx: @action:button]
en: Save Template...
nl: Sjabloon opslaan...

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
nl: Lokaal (%1)

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
nl: U moet minstens één kolom toekennen.

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
nl: Er zijn nog geen sjablonen beschikbaar.

[ctx: @title:window]
en: No templates available
nl: Geen sjablonen beschikbaar

[ctx: @title:window]
en: Template Name
nl: Sjabloonnaam

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
nl: Voer een naam in voor het sjabloon:

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
nl: Het invoerbestand kan niet worden geopend.

en: Device is not open
nl: Apparaat is niet open

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
nl: Wilt u het sjabloon '%1' verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
nl: Sjabloonselectie

[ctx: @info]
en: Please select a template, that matches the CSV file:
nl: Selecteer een sjabloon dat overeenkomt met het CSV-bestand:

en: GMX address book file (*.gmxa)
nl: GMX-adresboekbestand (*.gmxa)

en: Import GMX file...
nl: GMX-bestand importeren...

en: Import contacts from a GMX address book file.
nl: Contactpersonen importeren uit een GMX-adresboekbestand.

en: Export GMX file...
nl: GMX-bestand exporteren...

en: Export contacts to a GMX address book file.
nl: Contactpersonen exporteren naar een GMX-adresboekbestand.

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
nl: <qt>Het bestand <b>%1</b> kon niet worden geopend.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
nl: %1 is geen GMX-adresboekbestand.

en: Import From LDAP server...
nl: Uit een LDAP-server importeren...

en: Import contacts from an LDAP server.
nl: Contactpersonen importeren uit een LDAP-server.

en: Import LDIF file...
nl: LDIF-bestand importeren...

en: Import contacts from an LDIF file.
nl: Contactpersonen importeren uit een LDIF-bestand.

en: Export LDIF file...
nl: LDIF-bestand exporteren...

en: Export contacts to an LDIF file.
nl: Contactpersonen exporteren naar een LDIF-bestand.

en: LDif Files
nl: LDif bestanden

en: LDif Files (*.ldif)
nl: LDif bestanden (*.ldif)

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
nl: Te exporteren velden

[ctx: @option:check]
en: Private fields
nl: Private velden

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
nl: Private velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de privé velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
nl: Zakelijke velden

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
nl: Zakelijke velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de zakelijke velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @option:check]
en: Other fields
nl: Overige velden

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
nl: Overige velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de andere velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
nl: Sleutels voor versleuteling

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
nl: Sleutels voor versleuteling exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de encryptiesleutels van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @option:check]
en: Pictures
nl: Afbeeldingen

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
nl: Afbeeldingen exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de afbeelding van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @title:group]
en: Export options
nl: Opties exporteren

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
nl: De weer te geven naam op volledige naam instellen

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
nl: De weer te geven naam als volledige naam exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
nl: Dit vakje activeren als u de weer te geven naam van de contactpersonen in het veld met de volledige naam van de vCard wilt exporteren.  Dit kan vereist zijn om de naam juist getoond te krijgen in GMail of Android.

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
nl: vCard importeren

[ctx: @info]
en: Do you want to import this contact into your address book?
nl: Wilt u deze contactpersoon in uw adresboek importeren?

[ctx: @action:button]
en: Import All...
nl: Alles importeren...

en: Import vCard...
nl: vCard importeren...

en: Import contacts from a vCard file.
nl: Importeer contactpersonen uit een vCard-bestand.

en: Export contacts to a vCard 4.0 file.
nl: Contactpersonen exporteren naar een vCard 4.0-bestand.

en: Export vCard 4.0...
nl: vCard 4.0 exporteren...

en: Export vCard 3.0...
nl: vCard 3.0 exporteren...

en: Export contacts to a vCard 3.0 file.
nl: Contactpersonen exporteren naar een vCard 3.0-bestand.

en: Export vCard 2.1...
nl: vCard 2.1 exporteren...

en: Export contacts to a vCard 2.1 file.
nl: Contactpersonen exporteren naar een vCard 2.1-bestand.

en: vCard (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;All files (*)
nl: vCard (*.vcf *.vcard *.vct *.gcrd);;Alle bestanden (*)

[ctx: @title:window]
en: Select vCard to Import
nl: vCard om te importeren selecteren

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
nl: Importeren van vCard mislukt

[ctx: @info]
en: <para>Unable to access vCard:</para><para>%1</para>
nl: <para>Geen toegang tot vCard:</para><para>%1</para>

[ctx: @info]
en: You have selected a list of contacts, shall they be exported to several files?
nl: U hebt een lijst met contactpersonen geselecteerd. Wilt u ze exporteren naar verschillende bestanden?

[ctx: @action:button]
en: Export to One File
nl: Exporteren naar één bestand

[ctx: @action:button]
en: Export to Several Files
nl: Exporteren naar verschillende bestanden

en: Import Windows Contact file...
nl: Bestand met contactpersonen uit Windows importeren...

en: Import contacts from windows contact file.
nl: Contactpersonen importeren uit een contactpersonenbestand uit windows.

en: Windows Contact file (*.contact)
nl: Contactpersonenbestand uit Windows (*.contact)
