kdepim-addons - en to nl translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
nl: Regel configureren

en: Contains:
nl: Bevat:

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: To
nl: Aan

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Important
nl: Belangrijk

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
nl: Alvorens e-mail te verwijderen configureren

en: Confirm Before Deleting
nl: Voor verwijderen bevestigen

en: Configure
nl: Configureren

en: Do you want to delete this email?
    %1
nl: Wilt u deze e-mail verwijderen?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
nl: E-mail verwijderen bevestigen

en: Apply to All
nl: Op alles toepassen

en: The message with subject '%2' contains '%1'
nl: Het bericht met onderwerp '%2' bevat '%1'

en: The message with subject '%1' is %2
nl: Het bericht met onderwerp '%1' is %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
nl: Regel toevoegen...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
nl: Regel verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
nl: Regel wijzigen...

en: Pattern
nl: Patroon

en: Add Rule...
nl: Regel toevoegen...

en: Edit Rule...
nl: Regel bewerken...

en: Remove Rule | Remove Rules
nl[0]: Regel verwijderen
nl[1]: Regel verwijderen

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
nl[0]: Wilt u deze regel verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze regel verwijderen?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
nl: Regel verwijderen

en: Same rule already exists.
nl: Dezelfde regel bestaat al.

en: Create Rule
nl: Regel aanmaken
