kmail_text_calendar_plugin - en to nl translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
nl: Deelnemers selecteren

en: Click to add a new attendee
nl: Klik om een nieuwe deelnemer toe te voegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Keep me informed about status changes of this incidence.
nl: Houdt me op de hoogte over de statuswijzigingen van dit incident.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
nl: Afgevaardigde selecteren

en: Delegate:
nl: Afgevaardigde:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
nl: Geen bijlage genaamd "%1" gevonden in de uitnodiging.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
nl: De uitnodigingsbijlage "%1" is een webkoppeling die ontoegankelijk is vanaf deze computer. Vraag de evenementorganisator om de uitnodiging opnieuw te verzenden met deze bijlage inline meegestuurd in plaats van een koppeling.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
nl: <qt>Geen van uw identiteiten komen overeen met de geadresseerde van dit bericht. <br/>Kies welke van deze adressen van u is.<br/> Indien aanwezig, of selecteer een van uw identiteiten om in het antwoord te gebruiken:</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
nl: <qt>Meerdere van uw identiteiten komen overeen met de geadresseerde van dit bericht.<br/>Kies welke van de volgende adressen van u is:</qt>

en: Select Address
nl: Adres selecteren

en: Answer:
nl: Antwoord:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
nl: Afgewezen: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
nl: Voorlopig: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
nl: Geaccepteerd: %1

en: Invitation answer attached.
nl: Antwoord op uitnodiging is bijgevoegd.

en: Incidence with no summary
nl: Item zonder samenvatting

en: Answer: %1
nl: Antwoord: %1

en: Delegated: %1
nl: Overgedragen: %1

en: Forwarded: %1
nl: Doorgestuurd: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
nl: Afgewezen tegenvoorstel: %1

en: "%1" occurred already.
nl: "%1" deed zich al eerder voor.

en: "%1" is currently in-progress.
nl: "%1" is nu bezig.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
nl: "%1", die vandaag de hele dag wordt gedaan, is nu bezig.

en: "%1" is past due.
nl: "%1" is over zijn einde.

en: "%1" has already started.
nl: "%1" is al begonnen.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
nl: "%1", die vandaag de hele dag wordt gedaan, is nu bezig.

en: "%1", happening all day, has already started.
nl: "%1", die de gehele dag wordt gedaan, is al begonnen.

en: Do you still want to accept the task?
nl: Wilt u deze taak nog steeds accepteren?

en: Do you still want to accept the invitation?
nl: Wilt u deze uitnodiging nog steeds accepteren?

[ctx: @action:button]
en: Accept
nl: Accepteren

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
nl: Wilt u de voorwaardelijke acceptatie van deze uitnodiging nog steeds verzenden?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
nl: Wilt u de voorwaardelijke acceptatie van deze taak nog steeds verzenden?

[ctx: @action:button]
en: Send
nl: Verzenden

en: Do you still want to accept the counter proposal?
nl: Wilt u het tegenvoorstel nog steeds accepteren?

en: Do you still want to send a counter proposal?
nl: Wilt u nog steeds een tegenvoorstel verzenden?

en: Do you still want to send a decline response?
nl: Wilt u nog steeds een afwijzing verzenden?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
nl: Wilt u het tegenvoorstel nog steeds afwijzen?

[ctx: @action:button]
en: Decline
nl: Afwijzen

en: Do you still want to record this response in your calendar?
nl: Wilt u nog steeds dit antwoord in uw agenda opslaan?

[ctx: @action:button]
en: Record
nl: Opnemen

en: Do you still want to delegate this task?
nl: Wilt u deze taak nog steeds delegeren?

en: Do you still want to delegate this invitation?
nl: Wilt u deze uitnodiging nog steeds delegeren?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
nl: Overdragen

en: Do you still want to forward this task?
nl: Wilt u deze taak nog steeds doorsturen?

en: Do you still want to forward this invitation?
nl: Wilt u deze uitnodiging nog steeds doorsturen?

[ctx: @action:button]
en: Forward
nl: Doorsturen

en: Do you still want to cancel this task?
nl: Wilt u deze taak nog steeds annuleren?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
nl: Taak annuleren

en: Do you still want to cancel this invitation?
nl: Wilt u deze uitnodiging nog steeds annuleren?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
nl: Uitnodiging annuleren

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
nl: Niet annuleren

en: Do you still want to check your calendar?
nl: Wilt u nog steeds uw agenda controleren?

[ctx: @action:button]
en: Check
nl: Activeren

en: Do you still want to record this task in your calendar?
nl: Wilt u nog steeds deze taak in uw agenda opslaan?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
nl: Wilt u nog steeds deze uitnodiging in uw agenda opslaan?

en: Do you really want to cancel this task?
nl: Wilt u deze taak annuleren?

en: Do you really want to cancel this invitation?
nl: Wilt u deze uitnodiging annuleren?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
nl: Reactie op uitnodiging

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
nl: U bent vergeten een voorstel toe te voegen. Dit gaarne toevoegen. Dank

en: Delegation to organizer is not possible.
nl: Het overdragen naar de organisator is niet mogelijk.

en: Save Invitation Attachment
nl: Uitnodigingsbijlage opslaan

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
nl: Tegenvoorstel afwijzen

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
nl: U hebt geen beschrijfbare agendamappen voor uitnodigingen, opslaan van een antwoord zal dus niet mogelijk zijn.
    Gaarne minstens 1 beschrijfbare afsprakenagenda aanmaken en opnieuw synchroniseren.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
nl: De uitnodiging voor de agenda, die in dit e-mailbericht zit, is op de een of andere manier gebroken. Doorgaan kan niet.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
nl: De organisator verwacht geen antwoord op deze uitnodiging maar u kunt een een e-mailbericht sturen als u dat wenst.
    
    Wilt u een bericht aan de organisator sturen over deze uitnodiging?
    Druk op de knop [Annuleren] om de vastlegoperatie te annuleren.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
nl: E-mail naar de organisator sturen

en: Do Not Send
nl: Niet verzenden

en: Send EMail
nl: E-mail verzenden

en: Re: %1
nl: Opn: %1

en: Open Attachment
nl: Bijlage openen

en: Save Attachment As...
nl: Bijlage opslaan als...

en: Accept invitation
nl: Uitnodiging accepteren

en: Accept invitation conditionally
nl: Uitnodiging onder voorwaarden accepteren

en: Accept counter proposal
nl: Tegenvoorstel accepteren

en: Create a counter proposal...
nl: Tegenvoorstel aanmaken...

en: Throw mail away
nl: E-mail weggooien

en: Decline invitation
nl: Uitnodiging afwijzen

en: Postpone
nl: Uitstellen

en: Decline counter proposal
nl: Tegenvoorstel afwijzen

en: Check my calendar...
nl: In mijn agenda kijken...

en: Record response into my calendar
nl: Antwoord aan in mijn agenda opslaan

en: Record invitation into my calendar
nl: De uitnodiging in mijn agenda vastleggen

en: Move this invitation to my trash folder
nl: Verplaatst deze uitnodiging naar de prullenbak

en: Delegate invitation
nl: Uitnodiging overdragen

en: Forward invitation
nl: Uitnodiging doorsturen

en: Remove invitation from my calendar
nl: Uitnodiging uit mijn agenda verwijderen

en: Open attachment "%1"
nl: Bijlage "%1" openen
