kdepim-addons - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
nl: Nog steeds de ondertekening verifiëren, als een domein alleen DKIM test

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
nl: Geen strenge ontleding gebruiken bij lezen van kop "Authentication-Result"

en: Nothing
nl: Niets

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
nl: RSA-SHA1 ondertekeningsalgoritme behandelen als:

en: Treat small Key as:
nl: Kleine sleutel behandelen als:

en: Configure
nl: Configureren

en: Authentication Server verified:
nl: Authenticatieserver geverifieerd:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
nl: Op authenticatie geverifieerde server configureren

en: New Server:
nl: Nieuwe server:

en: New Server
nl: Nieuwe server

en: Modify Server
nl: Server wijzigen

en: Do you want to delete selected server(s) name?
nl: Wilt u het/de geselecteerde serverna(a)m(en) verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
nl: DKIM configureren

en: General
nl: Algemeen

en: Record Keys
nl: Sleutels van records

en: Policy
nl: Beleid

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Enable DKIM Support
nl: DKIM-ondersteuning inschakelen

en: Save DKIM Result
nl: DKIM-resultaat opslaan

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
nl: DKIM-resultaat vervangen door waarde van header van Authentication-Result

en: Save Record Key:
nl: Sleutel van record opslaan:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save and Compare
nl: Opslaan en vergelijken

en: Check if e-mail should be signed
nl: Controleren of e-mailbericht ondertekend moet worden

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
nl: DMARC gebruiken om heuristisch te bepalen of een e-mailbericht ondertekend moet worden

en: Use default rule
nl: Standaard regel gebruiken

en: Autogenerate rule
nl: Regel automatisch genereren

en: Read Authentication-Results header
nl: Kop van authenticatieresultaat lezen

en: Autogenerate when Sender in SDID
nl: Automatisch genereren wanneer verzender in SDID

en: Show Rules
nl: Regels tonen

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
nl: Verloop van map Prullenbak van account configureren

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
nl: Mapinstellingen configureren

en: Modify
nl: Wijzigen

en: View
nl: Beeld

en: Expiry
nl: Laten verlopen

en: Template
nl: Sjabloon

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
nl: Het zal alle instellingen voor elke geselecteerde map overschrijven. Wilt u doorgaan?

en: Save Folder Settings
nl: Mapinstellingen opslaan

en: Select
nl: Selecteren

en: Unselect
nl: Selecteren ongedaan maken

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
nl: Gravatar configureren

en: Enable Gravatar Support
nl: Gravatar-ondersteuning activeren

[ctx: @title:window]
en: Create
nl: Aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Server Name:
nl: Servernaam:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
nl: <qt><a href="whatsthis1">Argument voor formaatinformatie...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
nl: <qt><p><strong>Deze expressies kunnen gebruikt worden voor de argumenten:</strong></p><ul><li>%u - url gebruikt door commando</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
nl: Opdrachtregel:

en: Executable:
nl: Uitvoerbaar bestand:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
nl: Open Url met plug-in configureren

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
nl: Regel toevoegen...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
nl: Regel verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
nl: Regel wijzigen...

en: Rule already exists.
nl: Regel bestaat al.

en: Duplicate Rule
nl: Regel dupliceren

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
nl[0]: Wilt u deze regel verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze regels verwijderen?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
nl: Regel verwijderen

en: Add Rule...
nl: Regel toevoegen...

en: Edit Rule...
nl: Regel bewerken...

en: Remove Rule | Remove Rules
nl[0]: Regel verwijderen
nl[1]: Regels verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
nl: Scaminstellingen configureren

en: Domain
nl: Domein

en: Check
nl: Controle

en: Disable All Check
nl: Alle controles uitschakelen

en: Redirect Url
nl: URL omleiden

en: Has Ip
nl: Heeft IP
