kdepim-addons - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
nl: Grammatica &controleren (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
nl: Plug-in Grammalecte

en: &Check Grammar (LanguageTool)
nl: Grammatica &controleren (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will be sent to an external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
nl: U gebruikt geen lokaal exemplaar.
    Uw tekst zal verzonden worden naar een externe website (https://languagetool.org/).
    Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:window]
en: Check Grammar with LanguageTool
nl: Grammatica controleren met LanguageTool

en: LanguageTool Plugin
nl: Plug-in Languagetool
