korganizer - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Show Date Number
pa: ਮਿਤੀ ਅੰਕ ਵੇਖਾਓ

en: Show day number
pa: ਦਿਨ ਅੰਕ ਵੇਖਾਓ

en: Show days to end of year
pa: ਸਾਲ ਦੇ ਅੰਤ ਦੇ ਦਿਨ ਵੇਖਾਓ

en: Show both
pa: ਦੋਵੇਂ ਵੇਖਾਓ

en: Use Israeli holidays
pa: ਇਜ਼ਾਰਾਈਲੀ ਛੁੱਟੀਆਂ ਵਰਤੋਂ

en: Show weekly parsha
pa: ਹਫ਼ਤਾ ਪਾਰਸਹਾ ਵੇਖੋ

en: Show day of Omer
pa: ਓਮਰ ਦਾ ਦਿਨ ਵੇਖਾਓ

en: Show Chol HaMoed
pa: Chol HaMoed ਵੇਖਾਓ

en: Picture Page
pa: ਤਸਵੀਰ ਪੇਜ਼

en: Loading...
pa: ਲੋਡ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ...
