kmail_text_calendar_plugin - en to pa translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
pa: ਸ਼ਾਮਲ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Delegate:
pa: ਪ੍ਰਤੀਨਿਧ:

en: Comment:
pa: ਟਿੱਪਣੀ:

en: Select Address
pa: ਐਡਰੈਸ ਚੁਣੋ

en: Answer:
pa: ਜਵਾਬ:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
pa: ਇਨਕਾਰ ਕੀਤੇ: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
pa: ਆਰਜ਼ੀ: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ: %1

en: Incidence with no summary
pa: ਜਵਾਬ: ਬਿਨਾਂ ਵੇਰਵੇ ਦੇ ਵਾਕਿਆ

en: Answer: %1
pa: ਜਵਾਬ: %1

en: Forwarded: %1
pa: ਅੱਗੇ ਭੇਜਿਆ: %1

en: Do Not Send
pa: ਨਾ ਭੇਜੋ

en: Send EMail
pa: ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ

en: Re: %1
pa: ਜਵਾਬ: %1

en: Open Attachment
pa: ਅਟੈਚਮੈਂਟ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Save Attachment As...
pa: ਅਟੈਚਮੈਂਟ ਵਜੋਂ ਸੰਭਾਲੋ...

en: Accept invitation
pa: ਸੱਦਾ ਮਨਜ਼ੂਰ

en: Create a counter proposal...
pa: ਇੱਕ ਬਦਲਵਾਂ ਸੁਝਾਅ ਬਣਾਓ...

en: Throw mail away
pa: ਪੱਤਰ ਸੁੱਟ ਦਿਓ

en: Decline invitation
pa: ਸੱਦਾ ਨਾ-ਮਨਜ਼ੂਰ

en: Check my calendar...
pa: ਮੇਰਾ ਕੈਲੰਡਰ ਚੈੱਕ ਕਰੋ...

en: Forward invitation
pa: ਸੱਦਾ ਅੱਗੇ ਭੇਜੋ

en: Remove invitation from my calendar
pa: ਮੇਰੇ ਕੈਲੰਡਰ ਤੋਂ ਸੱਦਾ ਹਟਾਓ

en: Open attachment "%1"
pa: "%1" ਅਟੈਚਮੈਂਟ ਖੋਲ੍ਹੋ
