kdepim-addons - en to pl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
pl: Ustawienia zasady

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Temat

en: To
pl: Do

en: Cc
pl: DW

en: Bcc
pl: UDW

en: Unread
pl: Nieprzeczytana

en: Important
pl: Ważna

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
pl: Ustaw przed usuwaniem wiadomości

en: Confirm Before Deleting
pl: Potwierdź przed usunięciem

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Do you want to delete this email?
    %1
pl: Czy usunąć tę wiadomość?%1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
pl: Potwierdzenie usunięcia wiadomości

en: Apply to All
pl: Zastosuj do wszystkich

en: The message with subject '%2' contains '%1'
pl: Wiadomość o temacie '%2' zawiera '%1'

en: The message with subject '%1' is %2
pl: Wiadomość o temacie '%1' jest %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
pl: Dodaj zasadę...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
pl: Usuń zasadę

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
pl: Zmień zasadę...

en: Type
pl: Rodzaj

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Add Rule...
pl: Dodaj zasadę...

en: Edit Rule...
pl: Zmień zasadę...

en: Remove Rule | Remove Rules
pl[0]: Usuń zasadę
pl[1]: Usuń zasady
pl[2]: Usuń zasadę

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
pl[0]: Czy usunąć tę zasadę?
pl[1]: Czy chcesz usunąć te zasady?
pl[2]: Czy usunąć tę zasadę?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
pl: Usuń zasadę

en: Same rule already exists.
pl: Taka zasada już istnieje.

en: Create Rule
pl: Utwórz zasadę
