kmail_text_vcard_plugin - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
pl[0]: Załączona wizytówka
pl[1]: Załączone wizytówki
pl[2]: Załączone wizytówki

en: [Add this contact to the address book]
pl: [Dodaj ten kontakt do książki adresowej]

en: [Update this contact in the address book]
pl: [Uaktualnij ten kontakt w książce adresowej]

en: [This contact is already in addressbook]
pl: [Ten kontakt już istnieje w książce adresowej]

en: View Business Card
pl: Obejrzyj wizytówkę

en: Save Business Card As...
pl: Zapisz wizytówkę jako...

en: Add this contact to the address book.
pl: Dodaj ten kontakt do książki adresowej.

en: Update this contact to the address book.
pl: Uaktualnij ten kontakt w książce adresowej.

en: Add "%1" to the address book.
pl: Dodaj "%1" do książki adresowej.

en: Update "%1" to the address book.
pl: Uaktualnij "%1" w książce adresowej.

en: Save Business Card
pl: Zapisz wizytówkę

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
pl: Główny adres pocztowy wizytówki nie istnieje w książce adresowej.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
pl: W książce adresowej istnieją dwa lub więcej kontaktów o tym samym adresie pocztowym.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
pl: Wizytówka została uaktualniona w twojej książce adresowej; można dodać więcej danych do tego wpisu poprzez otwarcie książki adresowej.

en: Email not specified
pl: Nie podano adresu e-mail
