kdepim-addons - en to pl translation catalogue (73 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
pl: Nadal potwierdzaj podpis, jeśli domena wykonuje jedynie próby na DKIM

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
pl: Używaj luźnego przetwarzania, czytając nagłówek "wyników uwierzytelnienia"

en: Nothing
pl: Nic

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Error
pl: Błąd

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
pl: Traktuj podpis RSA-SHA1 jako:

en: Treat small Key as:
pl: Postępuj z małymi kluczami jak:

[ctx: @action:button]
en: Configure
pl: Ustawienia

en: Authentication Server verified:
pl: Potwierdzono serwer uwierzytelniania:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
pl: Ustawienia serwera do potwierdzania uwierzytelnienia

en: New Server:
pl: Nowy serwer:

en: New Server
pl: Nowy serwer

en: Modify Server
pl: Zmień serwer

en: Server:
pl: Serwer:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
pl: Czy usunąć zaznaczoną nazwę serwera/serwerów?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
pl: Ustawienia DKIM

en: General
pl: Ogólne

en: Record Keys
pl: Klucze rekordu

en: Policy
pl: Zasady

en: Advanced
pl: Rozszerzone

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
pl: Włącz obsługę DKIM

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
pl: Zapisz wynik DKIM

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
pl: Zastąp wynik DKIM wartością nagłówka wyniku-uwierzytelnienia

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
pl: Zapisz klucz rekordu:

en: Save
pl: Zapisz

en: Save and Compare
pl: Zapisz i porównaj

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
pl: Sprawdź czy wiadomość powinna być podpisana

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
pl: Zastosuj DMARC, aby heurystycznie określić, czy wiadomość powinna być podpisana

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
pl: Użyj domyślnej zasady

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
pl: Stwórz zasadę sam

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
pl: Odczytaj nagłówek wyników uwierzytelnienia

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
pl: Sam utwórz, gdy nadawca w SDID

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
pl: Pokaż zasady

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
pl: Ustawienia przedawniania katalogu koszta konta

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
pl: Ustawienia katalogu

en: Modify
pl: Zmień

en: View
pl: Widok

en: Expiry
pl: Okres ważności

en: Template
pl: Szablon

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
pl: Zastąpi wszystkie ustawienia dla każdego wybranego katalogu. Czy iść dalej?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
pl: Zapisz ustawienia katalogu

[ctx: @action:button]
en: Select
pl: Wybierz

[ctx: @action:button]
en: Unselect
pl: Odznaczanie

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
pl: Ustawienia Gravatara

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
pl: Włącz obsługę grawatarów

[ctx: @title:window]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: @title:window]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: @option:check]
en: Enabled
pl: Włączone

en: Server Name:
pl: Nazwa serwera:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
pl: <qt><a href="whatsthis1">Szczegóły formatu argumentu…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
pl: <qt><p><strong>Tych wyrażeń można użyć jako argumentów:</strong></p><ul><li>%u - adres url używany przez polecenie</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
pl: Polecenie:

en: Executable:
pl: Plik wykonywalny:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
pl: Ustawienia otwierania adres URL wtyczką

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
pl: Dodaj zasadę…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
pl: Usuń zasadę

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
pl: Zmień zasadę…

en: A rule for host was already added.
pl: Zasada dla gospodarza jest już dodana.

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
pl: Gospodarz jest już sprawdzony

en: Rule already exists.
pl: Zasada już istnieje.

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
pl: Powiel zasadę

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
pl[0]: Czy usunąć tę zasadę?
pl[1]: Czy chcesz usunąć te zasady?
pl[2]: Czy chcesz usunąć tę zasadę?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
pl: Usuń zasadę

en: Add Rule…
pl: Dodaj zasadę…

en: Edit Rule…
pl: Zmień zasadę...

en: Remove Rule | Remove Rules
pl[0]: Usuń zasadę
pl[1]: Usuń zasady
pl[2]: Usuń zasady

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
pl: Ustawienia oszustw

en: Add…
pl: Dodaj…

en: Disable All Check
pl: Wyłącz wszystkie sprawdzenia

en: Redirect Url
pl: Adres URL przekierowania

en: Has Ip
pl: Ma Ip

[ctx: @title:column]
en: Domain
pl: Domena

[ctx: @title:column]
en: Check
pl: Sprawdź
