kdepim-addons - en to pl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
pl: Ustawienia pytań do AI

en: Ask AI…
pl: Zapytaj AI…

[ctx: @action]
en: Configure…
pl: Ustawienia…

[ctx: @action]
en: Add…
pl: Dodaj…

en: Ask to AI
pl: Zapytaj AI

[ctx: @action]
en: Modify…
pl: Zmień…

[ctx: @action]
en: Remove…
pl: Usuń…

en: Do you want to remove it?
pl: Czy chcesz je usunąć?

[ctx: @title]
en: Remove
pl: Usuń
