kdepim-addons - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
pt_BR: Configurar Pergunte à IA

en: Ask AI…
pt_BR: Pergunte à IA…

[ctx: @action]
en: Configure…
pt_BR: Configurar…

[ctx: @action]
en: Add…
pt_BR: Adicionar…

en: Ask to AI
pt_BR: Pergunte à IA

[ctx: @action]
en: Modify…
pt_BR: Modificar…

[ctx: @action]
en: Remove…
pt_BR: Remover…

en: Do you want to remove it?
pt_BR: Deseja removê-lo?

[ctx: @title]
en: Remove
pt_BR: Remover
