kmail_text_calendar_plugin - en to ro translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ro: Adaugă

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ro: Elimină

en: Comment:
ro: Comentariu:

en: Incidence with no summary
ro: Frecvență fără sumar

en: Answer: %1
ro: Răspuns: %1

en: Delegated: %1
ro: Delegate: %1

en: Forwarded: %1
ro: Înaintate: %1

en: Throw mail away
ro: Aruncă poșta

en: Check my calendar...
ro: Verifică-mi calendarul...
