kdepim-addons - en to ru translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
ru: Настроить запросы к ИИ

en: Ask AI…
ru: Спросить у ИИ…

[ctx: @action]
en: Configure…
ru: Настроить…

[ctx: @action]
en: Add…
ru: Добавить…

en: Ask to AI
ru: Спросить у ИИ

[ctx: @action]
en: Modify…
ru: Изменить…

[ctx: @action]
en: Remove…
ru: Удалить…

en: Do you want to remove it?
ru: Удалить?

[ctx: @title]
en: Remove
ru: Удалить
