kdepim-addons - en to sa translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting contacts…
sa: सम्पर्कस्य चयनार्थं बटनं क्लिक् कुर्वन्तु…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Emails
sa: ईमेल चयनं कुर्वन्तु

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
sa: ईमेल चयनं कुर्वन्तु

[ctx: @title:window]
en: Create Folder
sa: Folder रचयन्तु

en: Error during creating folder: %1
sa: पुटस्य निर्माणकाले त्रुटिः: %1

[ctx: @action:button]
en: Create Folder…
sa: समुच्चय रचयन्तु…

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
sa: IMAP समुच्चय चिनोतु

en: Unable to load folder list
sa: पुटसूचीं लोड् कर्तुं असमर्थम्

en: Loading in progress…
sa: लोडिंग् प्रचलति…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
sa: अन्वेषण…

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh IMAP Folder List
sa: IMAP पुटसूचीं ताजगीं कुर्वन्तु

en: Create Folder
sa: Folder रचयन्तु

en: Folder Name:
sa: पुटस्य नाम :

en: Slashes are not allowed in folder names.
sa: पुटनामेषु स्लैशस्य अनुमतिः नास्ति ।

en: Empty folder name is not supported.
sa: रिक्तपुटनाम समर्थितं नास्ति ।

en: Error during loading folders: %1
sa: पुटं लोड् करणस्य समये त्रुटिः: %1

[ctx: @title:window]
en: Load Folders
sa: समुच्चय लोड् कुर्वन्तु

[ctx: @info:tooltip]
en: Select IMAP folder
sa: IMAP समुच्चय चिनोतु

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting folder…
sa: समुच्चय चयनार्थं बटनं क्लिक् कुर्वन्तु…
