kdepim-addons - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
sa: %1 मेलर प्रोग्राम् निष्पादयितुं असफलम्

en: Sendmail exited abnormally.
sa: Sendmail असामान्यरूपेण निर्गतवान् ।

en: Sendmail exited abnormally: %1
sa: प्रेषणपत्रम् असामान्यतया निर्गतम्: %1

[ctx: @option sendmail transport]
en: Sendmail
sa: मेल प्रेषयतु

en: A local sendmail installation
sa: एकं स्थानीयं प्रेषणपत्रसंस्थापनम्

[ctx: @title:window]
en: Configure account
sa: खातं विन्यस्तं कुर्वन्तु
