kdepim-addons - en to sa translation catalogue (73 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
sa: अद्यापि हस्ताक्षरं सत्यापयन्तु, यदि डोमेन् केवलं DKIM परीक्षणं करोति

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
sa: "Authentication-Result" शीर्षकं पठन् शिथिलपार्सिंग् इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

en: Nothing
sa: किमपि न

en: Warning
sa: चेतवानी

en: Error
sa: त्रुटि

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
sa: RSA-SHA1 चिह्न एल्गोरिदम् इत्यस्य व्यवहारं यथा भवति:

en: Treat small Key as:
sa: लघु कीलम् इव व्यवहारं कुर्वन्तु:

[ctx: @action:button]
en: Configure
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Authentication Server verified:
sa: प्रमाणीकरणसर्वरः सत्यापितः :

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
sa: प्रमाणीकरणं सत्यापितं सर्वरं विन्यस्यताम्

en: New Server:
sa: नूतनः सर्वरः :

en: New Server
sa: नवीन सर्वर

en: Modify Server
sa: सर्वर परिवर्तनं कुर्वन्तु

en: Server:
sa: सर्वरः :

en: Do you want to delete selected server(s) name?
sa: किं भवान् चयनितं सर्वर(s) नाम विलोपयितुम् इच्छति?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
sa: DKIM विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: General
sa: सामान्य

en: Record Keys
sa: अभिलेख कुञ्जी

en: Policy
sa: नीति

en: Advanced
sa: उन्नतं

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
sa: DKIM समर्थनं सक्षमं कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
sa: DKIM परिणामं रक्षन्तु

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
sa: DKIM परिणामस्य स्थाने Authentication-Result शीर्षकमूल्येन स्थापयन्तु

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
sa: अभिलेखकुंजी रक्षतु:

en: Save
sa: रक्ष्

en: Save and Compare
sa: रक्षन्तु तुलनां च कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
sa: ई-मेल-पत्रे हस्ताक्षरं कर्तव्यं वा इति पश्यन्तु

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
sa: ई-मेलस्य हस्ताक्षरं कर्तव्यं वा इति अनुमानात्मकरूपेण निर्धारयितुं DMARC इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
sa: पूर्वनिर्धारितनियमस्य उपयोगं कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
sa: स्वतः उत्पन्नं नियमः

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
sa: प्रमाणीकरण-परिणामशीर्षकं पठन्तु

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
sa: यदा प्रेषकः SDID मध्ये स्वयमेव जनयति

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
sa: नियमाः दर्शयतु

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
sa: Expiry Account Trash Folder विन्यस्यताम्

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
sa: समुच्चय सेटिंग्स् विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Modify
sa: परिवर्तनं कुर्वन्तु

en: View
sa: दृश्यं

en: Expiry
sa: समाप्ति

en: Template
sa: टेम्पलेट

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
sa: प्रत्येकस्य चयनितपुटस्य सर्वाणि सेटिङ्ग्स् अधिलिखति । किं त्वं निरन्तरं कर्तुम् इच्छसि ?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
sa: समुच्चय सेटिंग्स् रक्षतु

[ctx: @action:button]
en: Select
sa: विचि

[ctx: @action:button]
en: Unselect
sa: अचयनं कुर्वन्तु

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
sa: ग्रावतारं विन्यस्तं कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
sa: Gravatar समर्थनं सक्षमं कुर्वन्तु

[ctx: @title:window]
en: Create
sa: निर्मियताम्

[ctx: @title:window]
en: Edit
sa: सम्पादन

[ctx: @option:check]
en: Enabled
sa: सक्षमम्

en: Server Name:
sa: सर्वरनाम :

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
sa: <qt><a href="whatsthis1">तर्कस्वरूपस्य सूचना…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
sa: <qt><p><strong>एतानि व्यञ्जनानि तर्कानाम् कृते उपयोक्तुं शक्यन्ते-</strong></p><ul><li> %u - आदेशेन प्रयुक्तः url</li></ul></p></qt>

en: Command line:
sa: आदेशपङ्क्तिः :

en: Executable:
sa: निष्पादनीयः :

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
sa: प्लगिन् सह Open Url विन्यस्तं कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
sa: नियमं योजयतु…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
sa: नियमं निष्कासयतु

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
sa: नियमं परिवर्तयतु…

en: A rule for host was already added.
sa: यजमानस्य नियमः पूर्वमेव योजितः आसीत् ।

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
sa: होस्ट् पूर्वमेव परीक्षितः

en: Rule already exists.
sa: नियमः पूर्वमेव अस्ति।

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
sa: डुप्लिकेट नियम

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
sa[0]: किं भवन्तः एतत् नियमं दूरीकर्तुं इच्छन्ति ?
sa[1]: किं भवन्तः एतान् नियमान् अपसारयितुम् इच्छन्ति ?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
sa: नियमं निष्कासयतु

en: Add Rule…
sa: नियमं योजयतु…

en: Edit Rule…
sa: सम्पादन नियम…

en: Remove Rule | Remove Rules
sa[0]: नियमं निष्कासयतु
sa[1]: नियमाः निष्कासयन्तु

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
sa: Scam Settings विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Add…
sa: संयोजयति…

en: Disable All Check
sa: सर्वाणि जाँचं निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: Redirect Url
sa: Url पुनर्निर्देशित करें

en: Has Ip
sa: हस इप

[ctx: @title:column]
en: Domain
sa: क्षेत्र

[ctx: @title:column]
en: Check
sa: अनुशीलय
