kaddressbook - en to se translation catalogue (13 entries)

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
se: <qt>Ii sáhttán rahpat fiilla <b>%1</b>.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
se: CSV sisafievrridanláseš

[ctx: @label]
en: Importing contacts
se: Sisafievrrideamen oktavuođaid

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
se: Earromearka

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
se: Ii oktage

[ctx: @action:button]
en: Save Template...
se: Vurke málle …

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Latin1
se: Latin 1

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
se: Čális málle nama:

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
se: Vállje málle

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
se: <qt>Ii sáhttán rahpat <b>%1</b>-fiilla lohkandihte.</qt>

en: Import vCard...
se: Sisafievrrit vCard …

en: Export vCard 3.0...
se: Olggosfievrrit vCard 3.0 …

en: Export vCard 2.1...
se: Olggosfievrrit vCard 2.1 …
