kmail_text_calendar_plugin - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Select Address
se: Vállje čujuhusa

en: Answer:
se: Vástádus:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
se: Hilgojuvvon: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
se: Dohkkehuvvon: %1

en: Re: %1
se: Daga ođđasit: %1
