kmail_editor_plugins - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Autocorrect Text
sk: Automaticky opraviť text

en: Autocorrect Full Text
sk: Automaticky opraviť plný text

en: Autocorrect Selected Text
sk: Automaticky opraviť vybraný text

en: Insert Email...
sk: Vložiť Email...

en: Select Short URL server:
sk: Vybrať server pre krátke URL adresy:

en: Insert Short URL...
sk: Vložiť krátku URL...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
sk: Nepodarilo sa detekovať sieťové pripojenie, nie je možné skrátiť URL.

en: String doesn't seem to be a URL
sk: Reťazec nevyzerá byť URL adresa

en: An error occurred: "%1"
sk: Došlo k chybe: "%1"

en: Error reported by server:
    '%1'
sk: Chyba hlásená serverom:
    '%1'

en: Insert Special Character...
sk: Vložiť špeciálny &znak...

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert Non Breaking Space
sk: Vložiť nedeliteľnú medzeru

en: Import...
sk: Importovať...

en: Export...
sk: Exportovať...

en: Import QuickText
sk: Importovať Rýchly Text

en: Export QuickText
sk: Exportovať Rýchly Text

en: Variables
sk: Premenné

en: Add Snippet...
sk: Pridať úryvok...

en: Edit Snippet...
sk: Upraviť úryvok...

en: Remove Snippet
sk: Odstrániť úryvok

en: Add Group...
sk: Pridať skupinu...

en: Rename Group...
sk: Premenovať skupinu...

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Text Snippets
sk: Textové útržky

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
sk: Naozaj chcete odstrániť úryvok "%1"? <nl/><warning>Táto akcia sa nedá vrátiť.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu "%1" spolu so všetkými jej úryvkami? <nl/><warning>Táto akcia sa nedá vrátiť.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu "%1"?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
sk: Rýchly Text bol zmenený. Chcete ho uložiť?

en: Save
sk: Uložiť

en: General
sk: Všeobecné

en: Share Mail Text...
sk: Zdieľať text správy

en: Zoom: %1%
sk: Priblíženie: %1%

en: Zoom...
sk: Priblíženie...
