webengineurlinterceptor - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Open Blockable Items...
sk: Otvoriť blokovateľné položky...

en: Block Image
sk: Zablokovať obrázok

en: Cannot load subscription!
sk: Nemôžem načítať odber!

en: Custom Rules
sk: Vlastné pravidlá

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
sk: Povolený ad block

note: i18n: ectx: label, entry (HideAdsEnabled), group (General)
en: Hide advertisement enabled
sk: Skrytie reklám povolené

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockUpdateInterval), group (General)
en: Update interval list of adblock
sk: Interval aktualizácie zoznamu adblocku

en: Select List:
sk: Vybrať zoznam:

en: Show List
sk: Zobraziť zoznam

en: No blockable element found.
sk: Nenašiel sa blokovateľný prvok.

en: Address
sk: Adresa

en: Type
sk: Typ

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL

en: Copy filter
sk: Kopírovať filter

en: Block item...
sk: Blokovať položku...

en: Open
sk: Otvoriť

en: Remove filter
sk: Odstrániť filter

en: Image
sk: Obrázok

en: Script
sk: Skript

en: Stylesheet
sk: Štýl

en: Font
sk: Písmo

en: Frame
sk: Rámec

en: XML Request
sk: XML požiadavka

en: Object
sk: Objekt

en: Audio/Video
sk: Zvuk/video

en: Popup window
sk: Vyskakovacie okno

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Yes
sk: Áno

en: Not
sk: Nie

en: No subscription added
sk: Nepridaná náhrada

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
sk: <qt>Výraz filtra (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">viac informácií</a>):

en:  day |  days
sk[0]:  deň
sk[1]:  dni
sk[2]:  dní

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.<br><a href='%1'>%2</a></qt>
sk: <qt><p>Zadajte výraz do filtra. Filtre sa môže definovať ako:<ul><li>shellovská maska, napr. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, masky <tt>*?[]</tt> sa dajú použiť</li><li>plný regulárny výraz obklopený reťazcom s '<tt>/</tt>', napr. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Iný reťazec filtra môže nasledovať za '<tt>@@</tt>' na výnimku (povolenie) ľubovoľnej URL, ktorá má prioritu pred blacklistom (blokovacím filtrom).<br><a href='%1'>%2</a></qt>

en: More information
sk: Viac informácií

en: Do you want to delete list "%1"?
sk: Chcete vymazať zoznam "%1"?

en: Delete current list
sk: Vymazať aktuálny zoznam

en: All Files (*)
sk: Všetky súbory (*)

en: Import Filters
sk: Importovať filtre

en: Export Filters
sk: Exportovať filtre

en: Delete List
sk: Vymazať zoznam

en: Download...
sk: Stiahnuť...

en: An error occurred while downloading the list: "%1"
sk: Nastala chyba počas sťahovania zoznamu: "%1"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filters:
sk: Filtre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blockingFilter)
en: &Blocking filter
sk: Filter blokovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exceptionFilter)
en: Exception Filter
sk: Filter výnimiek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Pattern
sk: Vzorka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: custom
sk: vlastné

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Accept pattern only
sk: Prijať iba vzor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheBeginning)
en: At the beginning of the address
sk: Na začiatku adresy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheEnd)
en: At the end of address
sk: Na konci adresy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
sk: Voľby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, firstPartOnly)
en: First-part only
sk: Iba prvý vzor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
sk: Rozlišovať veľkosť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictToDomain)
en: Restrict to domain
sk: Obmedziť na doménu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Apply to:
sk: Použiť pre:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Collapse blocked:
sk: Zvinúť blokované:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableAdblock)
en: &Enable Ad Block
sk: Povoliť Ad Block

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkHideAds)
en: &Hide filtered elements
sk: Skryť filtrované prvky

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Automatic Filters
sk: Automatické filtre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFilters)
en: Add Filters subscriptions...
sk: Pridať prihlásenie filtrov...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSubscription)
en: Remove subscription
sk: Odstrániť odoberanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update enabled automatic filters every:
sk: Aktualizovať povolené automatické filtre každých:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showList)
en: Show List...
sk: Zobraziť zoznam...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Manual Filters
sk: Manuálne filtre

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertButton)
en: Add filter expression
sk: Pridať výraz filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importFilters)
en: Import Filters...
sk: Importovať filtre...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportFilters)
en: Export filters...
sk: Exportovať filtre...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
sk: Hľadať:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editFilter)
en: Edit
sk: Upraviť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove filter expression
sk: Odstrániť výraz filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Filter
sk: Odstrániť filter
