messageviewerheaderplugins - en to sk translation catalogue (18 entries)

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
sk: &Krátke hlavičky

en: Show brief list of message headers
sk: Zobraziť krátky zoznam hlavičiek správy

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Pre:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
sk: Hlavičky &enterprise

en: Show the list of headers in Enterprise style
sk: Ukázať zoznam hlavičiek v enterprise štýle

en: (resent from %1)
sk: (preposlané od %1)

en: (receiver was %1)
sk: (prijímateľ bol %1)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
sk: Pre:

en: Date:
sk: Dátum:

en: MDN To:
sk: MDN Pre:

en: Spam Status:
sk: Stav spamu:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
sk: E&fektné hlavičky

en: Show the list of headers in a fancy format
sk: Zobraziť zoznam hlavičiek v efektnom formáte

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
sk: D&lhé hlavičky

en: Show long list of message headers
sk: Zobraziť dlhý zoznam hlavičiek správy

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
sk: Šta&ndardné hlavičky

en: Show standard list of message headers
sk: Zobraziť štandardné zoznam hlavičiek správy
