messageviewerplugins - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Current URL is not a shortened URL.
sk: Aktuálne URL nie je skrátené URL.

[ctx: @action]
en: Expand URL
sk: Rozbaliť URL

[ctx: @action]
en: Ask AI…
sk: Opýtať sa AI…

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
sk: Zavrieť

en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: @action]
en: Translate…
sk: Preložiť...

en: &Save
sk: &Uložiť

[ctx: @action:button]
en: Open &Editor…
sk: &Otvoriť editor...

[ctx: @label:textbox]
en: Event:
sk: Udalosť:

en: Calendar where the new event will be stored.
sk: Kalendár, kam sa uloží nová udalosť.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new event will be stored
sk: Kalendár, kam sa uloží nová udalosť

[ctx: @label:textbox]
en: Start:
sk: Začiatok:

en: Select start time for event.
sk: Vyberte čas začatia udalosti.

[ctx: @label:textbox]
en: End:
sk: Koniec:

en: Select end time for event.
sk: Vyberte čas ukončenia udalosti.

en: Create new event and close this widget.
sk: Vytvoriť novú udalosť a zatvoriť widget.

en: Open event editor, where more details can be changed.
sk: Otvoriť editor udalostí, kde je možné zmeniť viac podrobností.

en: Close the widget for creating new events.
sk: Zatvoriť widget na vytvorenie novej udalosti

en: Create Event…
sk: Vytvoriť udalosť

en: Create Event
sk: Vytvoriť udalosť

en: Allows you to create a calendar Event
sk: Umožní vám vytvoriť udalosť kalendára

[ctx: @label:textbox]
en: To-do:
sk: Úlohy:

en: Todo list where the new task will be stored.
sk: Zoznam úloh, kam sa uloží nová úloha.

[ctx: @info:tooltip]
en: Todo list where the new task will be stored
sk: Zoznam úloh, kam sa uloží nová úloha

en: Create new todo and close this widget.
sk: Vytvoriť novú úlohu a zatvoriť tento widget.

en: Open todo editor, where more details can be changed.
sk: Otvoriť editor úloh, kde je možné zmeniť viac podrobností.

en: Close the widget for creating new todos.
sk: Zatvoriť widget na vytvorenie novej úlohy

en: Check I received a reply about "%1"
sk: Skontrolovať získanie odpovede o "%1"

en: Reply to "%1"
sk: Odpovedať "%1"

[ctx: %1 is summary of the todo, %2 is name of the folder in which it is stored]
en: New todo '%1' was added to task list '%2'
sk: Nová úloha '%1' bola pridaná do zoznamu úloh '%2'

en: Create To-do
sk: Vytvoriť To-do

en: Allows you to create a calendar to-do or reminder from this message
sk: Umožní vám vytvoriť kalendár to-do alebo pripomienku z tejto správy

en: This option starts the KOrganizer to-do editor with initial values taken from the currently selected message. Then you can edit the to-do to your liking before saving it to your calendar.
sk: Táto možnosť spustí editor to-do aplikácie KOrganizer s počiatočnými hodnotami zobrazenými z aktuálne vybranej správy. Potom môžete ľubovoľne upraviť to-do pred uložením do vášho kalendára.

[ctx: @title:window]
en: Configure "External Script" Plugin
sk: Nastaviť plugin "Externý skript"

[ctx: @action:button]
en: Add Script…
sk: Pridať skript...

[ctx: @action:button]
en: Remove Script
sk: Odstrániť skript

[ctx: @action:button]
en: Modify Script…
sk: Zmeniť skript...

[ctx: @label:textbox]
en: External Script:
sk: Externý skript:

en: Do you want to remove this script "%1"?
sk: Chcete odstrániť tento skript? "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Remove External Script
sk: Odstrániť externý skript

[ctx: @title:window]
en: Add or Modify External Script
sk: Pridať alebo zmeniť externý skript

en: Name:
sk: Názov:

en: Description:
sk: Popis:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add command arguments…
sk: Pridať argumenty príkazu…

en: Command Line:
sk: Príkazový riadok:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
sk: <qt><a href="whatsthis1">Informácie o formáte argumentov…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%s - the subject of message</li><li>%from - the from email address</li><li>%cc - the list of cc email address</li><li>%bcc - the list of bcc email address</li><li>%body - the body of message</li><li>%inreplyto - the reply email address</li><li>%akonadiUrl - the akonadi url (as akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>
sk: <qt><p><strong>Pre argumenty môžete použiť tieto výrazy:</strong></p><ul><li>%s - predmet správy</li><li>%from - e-mailová adresa odosielateľa</li><li>%cc - zoznam e-mailových adries kópie</li><li>%bcc - zoznam e-mailových adries skrytej kópie</li><li>%body - telo správy</li><li>%inreplyto - e-mailová adresa odpovede</li><li>%akonadiUrl - adresa URL akonadi (ako akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>

en: Executable:
sk: Spustiteľný súbor:

en: '%1' not found
sk: '%1' sa nenašlo

[ctx: @title:window]
en: Executable not found.
sk: Program sa nenašiel.

en: Impossible to start executable
sk: Nie je možné spustiť program

[ctx: @action]
en: External Script
sk: Externý skript:

en: Configure
sk: Nastaviť
