webengineurlinterceptor - en to sk translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
sk: Nastaviť plugin AdBlock

[ctx: @title:column]
en: Name
sk: Názov

[ctx: @title:column]
en: Url
sk: URL

en: Add…
sk: Pridať…

en: Modify…
sk: Upraviť…

en: Delete
sk: Vymazať zoznam

en: Show
sk: Zobraziť zoznam

en: Update Lists
sk: Aktualizovať zoznamy

en: Do you want to remove '%1' ?
sk: Chcete vymazať zoznam "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
sk: Odstrániť filter

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
sk: Hľadať:

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
sk: Zobraziť zoznam adblock

en: Name:
sk: Názov:

en: Url:
sk: URL:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
sk: Nastaviť plugin AdBlock

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
sk: Zobraziť zoznam adblock

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
sk: Povolený ad block
