kdepim-addons - en to sl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
sl: Nastavi pravilo

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Contains:
sl: Vsebuje:

en: Body
sl: Telo

en: Subject
sl: Predmet

en: To
sl: Za

en: Cc
sl: Kp

en: Bcc
sl: Skp

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Important
sl: Pomembno

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
sl: Nastavi pred brisanjem sporočila

en: Confirm Before Deleting
sl: Potrdi pred brisanjem

en: Configure
sl: Nastavi

en: Do you want to delete this email?
    %1
sl: Ali želite zbrisati to sporočilo?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
sl: Potrdi brisanje sporočila

en: Apply to All
sl: Uveljavi za vse

en: The message with subject '%2' contains '%1'
sl: To sporočilo s predmetom '%2' vsebuje '%1'

en: The message with subject '%1' is %2
sl: Sporočilo s predmetom '%1' je %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
sl: Dodaj pravilo...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
sl: Odstrani pravilo

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
sl: Spremeni pravilo...

en: Type
sl: Vrsta

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Add Rule...
sl: Dodaj pravilo...

en: Edit Rule...
sl: Uredi pravilo...

en: Remove Rule | Remove Rules
sl[0]: Odstrani pravilo
sl[1]: Odstrani pravili
sl[2]: Odstrani pravila
sl[3]: Odstrani pravila

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
sl[0]: Ali želite zbrisati to pravilo?
sl[1]: Ali želite zbrisati ti pravili?
sl[2]: Ali želite zbrisati ta pravila?
sl[3]: Ali želite zbrisati ta pravila?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
sl: Odstrani pravilo

en: Same rule already exists.
sl: Enako pravilo že obstaja.

en: Create Rule
sl: Ustvari pravilo
