kdepim-addons - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
sl: Preveri slovnico (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
sl: Vtičnik Grammalecte

en: &Check Grammar (LanguageTool)
sl: Preveri slovnico (LanguageTool)

en: You do not use local instance.
    Your text will be sent to an external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
sl: Ne uporabljate lokalnega pojavka.
    Vaše besedilo bo poslano na zunanje spletno mesto (https://languagetool.org/).
    Ali želite nadaljevati?

[ctx: @title:window]
en: Check Grammar with LanguageTool
sl: Preveri slovnico z LanguageTool

en: LanguageTool Plugin
sl: Vtičnik za LanguageTool
