kdepim-addons - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Send to %1
sl: Pošlji na %1

en: Show calendar at the time of this reservation.
sl: Pokaži koledar v času te rezervacije.

en: Add reservation to your calendar.
sl: Dodajte rezervacijo v koledar.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
sl: Uvozi rezervacijo v itinerar KDE.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
sl: Pošlji to rezervacijo napravi s pomočjo KDE Connect.

en: Boarding Pass
sl: Vstopni kupon

en: Ticket
sl: Karta

en: View
sl: Pogled

en: Download
sl: Prenesi

en: Modify
sl: Spremeni

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Check-In
sl: Prijava

en: Reservation canceled.
sl: Rezervacija je preklicana.

en: Seat: %1
sl: Sedež: %1

en: Canceled:
sl: Preklicano:

en: Gate: %1
sl: Izhod: %1

en: Boarding: %1
sl: Vkrcavanje: %1

en: Group: %1
sl: Skupina: %1

en: Number Of People: %1
sl: Število oseb: %1

en: Reservation Number: %1
sl: Številka rezervacije: %1

en: Under Name: %1
sl: Pod imenom: %1

en: Show Calendar
sl: Prikaži koledar

en: Add to Calendar
sl: Dodaj v koledar

en: Add to KDE Itinerary
sl: Dodaj v KDE itinerar

en: Send to Device…
sl: Pošlji na napravo…

en: Show location on map
sl: Prikaži lokacijo na karti

en: Search address on map
sl: Išči naslov na zemljevidu

en: Reserved for:
sl: Rezervirano za:

en: Class: %1
sl: Razred: %1

en: Coach: %1
sl: Vagon: %1
