kdepim-addons - en to sl translation catalogue (73 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
sl: Še vedno preverjaj podpis, če neka domena samo preizkuša DKIM

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
sl: Pri branju glave "Authentication-Result" uporabi sproščeno razčlenjevanje

en: Nothing
sl: Nič

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Error
sl: Napaka

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
sl: Obravnavaj podpisovalni algoritem RSA-SHA1 kot:

en: Treat small Key as:
sl: Obravnavaj majhen ključ kot:

[ctx: @action:button]
en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Authentication Server verified:
sl: Strežnik za preverjanje pristnosti preverjen:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
sl: Nastavi preverjen strežnik za preverjanje pristnosti

en: New Server:
sl: Novi strežnik:

en: New Server
sl: Novi strežnik

en: Modify Server
sl: Spremeni strežnik

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
sl: Ali želite izbrisati ime izbran(ega/ih) strežnik(a/kov)?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
sl: Nastavi DKIM

en: General
sl: Splošno

en: Record Keys
sl: Zabeleži ključe

en: Policy
sl: Politika

en: Advanced
sl: Napredno

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
sl: Omogoči podporo DKIM

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
sl: Shrani rezultat DKIM

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
sl: Zamenjaj rezultat DKIN za vrednostjo glave Authentication-Result

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
sl: Shrani ključ zapisa:

en: Save
sl: Shrani

en: Save and Compare
sl: Shrani in primerjaj

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
sl: Preveri, če bi morala biti e-pošta podpisana

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
sl: Uporabi DMARC, da hevristično ugotovavljanje, ali naj se bi bila e-pošta podpisana

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
sl: Uporabi privzeto pravilo

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
sl: Samodejno kreiraj pravilo

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
sl: Beri glavo Authentication-Results

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
sl: Samodejno generiraj kadar je pošiljatelj v SDID

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
sl: Prikaži pravila

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
sl: Nastavi potek mape smeti računa

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
sl: Nastavi mapo

en: Modify
sl: Spremeni

en: View
sl: Pogled

en: Expiry
sl: Potek veljavnosti

en: Template
sl: Predloga

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
sl: To bo novo nastavilo vse nastavitve za vsako izbrano mapo. Ali želite nadaljevati?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
sl: Shrani nastavitve mape

[ctx: @action:button]
en: Select
sl: Izberi

[ctx: @action:button]
en: Unselect
sl: Od-izberi

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
sl: Nastavi Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
sl: Omogoči podporo za Gravatar

[ctx: @title:window]
en: Create
sl: Ustvari

[ctx: @title:window]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: @option:check]
en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Server Name:
sl: Ime strežnika:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
sl: <qt><a href="whatsthis1">Informacija o formatu argumenta…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
sl: <qt><p><strong>Te izraze lahko uporabite za argumente:</strong></p><ul> <li>%u - url uporabljen v ukazu</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
sl: Ukazna vrstica:

en: Executable:
sl: Izvajalni program:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
sl: Nastavitve odpiranja spletnega naslova z vtičnikom

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
sl: Dodaj pravilo…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
sl: Odstrani pravilo

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
sl: Spremeni pravilo…

en: A rule for host was already added.
sl: Pravilo za gostitelja je bilo že dodano.

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
sl: Gostitelj že preverjen

en: Rule already exists.
sl: Pravilo že obstaja.

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
sl: Dupliciraj pravilo

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
sl[0]: Ali želite odstraniti to pravilo?
sl[1]: Ali želite odstraniti ti pravili?
sl[2]: Ali želite odstraniti ta pravila?
sl[3]: Ali želite odstraniti ta pravila?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
sl: Odstrani pravilo

en: Add Rule…
sl: Dodaj pravilo…

en: Edit Rule…
sl: Uredi pravilo…

en: Remove Rule | Remove Rules
sl[0]: Odstrani pravilo
sl[1]: Odstrani pravili
sl[2]: Odstrani pravila
sl[3]: Odstrani pravila

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
sl: Postavi nastavitve scam

en: Add…
sl: Dodaj…

en: Disable All Check
sl: Onemogoči vsa preverjanja

en: Redirect Url
sl: Preusmeri Url

en: Has Ip
sl: Ima Ip

[ctx: @title:column]
en: Domain
sl: Domena

[ctx: @title:column]
en: Check
sl: Preveri
