kmail_text_calendar_plugin - en to sl translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
sl: Izberi udeležence

[ctx: @info:placeholder]
en: Click to add a new attendee
sl: Kliknite za dodajanje novega udeleženca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
sl: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @option:check]
en: Keep me informed about status changes of this incidence.
sl: Obveščaj me o spremembah stanja tega dogodka.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
sl: Izberi zastopnika

[ctx: @label:textbox]
en: Delegate:
sl: Zastopnik:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
sl: Opomba:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
sl: V povabilu ni bilo najdene nobene priloge z imenom »%1«.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
sl: Priloga »%1« v povabilu je spletna povezava, ki pa ni dostopna s tega računalnika. Poprosite organizatorja dogodka, da znova pošlje povabilo in prilogo shrani vstavljeno in ne kot povezavo.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
sl: <qt>Nobena od vaših istovetnosti se ne ujema s prejemnikom sporočila,<br/>izberite kateri od naslednjih naslovov je vaš,<br/> če sploh kateri, ali izberite eno od istovetnosti, ki jo želite uporabiti v odgovoru:</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
sl: <qt>Več vaših istovetnosti se ujema s prejemnikom tega sporočila,<br/> izberite kateri od naslednjih naslovov je vaš:</qt>

en: Select Address
sl: Izberite naslov

en: Answer:
sl: Odgovor:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
sl: Odklonjeno: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
sl: Oklevajoče: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
sl: Sprejeto: %1

en: Invitation answer attached.
sl: Odgovor na povabilo priložen.

en: Incidence with no summary
sl: Pojavitev brez povzetka

en: Answer: %1
sl: Odgovor: %1

en: Delegated: %1
sl: Delegirano: %1

en: Forwarded: %1
sl: Posredovano: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
sl: Odklonjen nasprotni predlog: %1

en: "%1" occurred already.
sl: "%1" se je že zgodil.

en: "%1" is currently in-progress.
sl: "%1" trenutno poteka.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
sl: "%1", ki se dogaja čez celoten današnji dan, trenutno poteka.

en: "%1" is past due.
sl: "%1" je že pretekel.

en: "%1" has already started.
sl: "%1" se je že začel.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
sl: "%1", ki se dogaja čez celoten današnji dan, trenutno poteka.

en: "%1", happening all day, has already started.
sl: "%1", ki se dogaja čez celoten dan, se je že začel.

en: Do you still want to accept the task?
sl: Ali še vedno želite sprejeti nalogo?

en: Do you still want to accept the invitation?
sl: Ali še vedno želite sprejeti povabilo?

[ctx: @action:button]
en: Accept
sl: Sprejmi

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
sl: Ali še vedno želite poslati pogojen sprejem povabila?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
sl: Ali še vedno želite pogojno sprejeti sodelovanje pri nalogi?

[ctx: @action:button]
en: Send
sl: Pošlji

en: Do you still want to accept the counter proposal?
sl: Ali še vedno želite sprejeti nasproten predlog?

en: Do you still want to send a counter proposal?
sl: Ali še vedno želite poslati nasproten predlog?

en: Do you still want to send a decline response?
sl: Ali še vedno želite poslati odgovor z odklonitvijo?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
sl: Ali še vedno želite odkloniti nasproten predlog?

[ctx: @action:button]
en: Decline
sl: Odkloni

en: Do you still want to record this response in your calendar?
sl: Ali še vedno želite shraniti ta odgovor v svoj koledar?

[ctx: @action:button]
en: Record
sl: Zabeleži

en: Do you still want to delegate this task?
sl: Ali še vedno želite delegirati to opravilo?

en: Do you still want to delegate this invitation?
sl: Ali še vedno želite delegirati to povabilo?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
sl: Delegiraj

en: Do you still want to forward this task?
sl: Ali še vedno želite posredovati to opravilo?

en: Do you still want to forward this invitation?
sl: Ali še vedno želite posredovati to povabilo?

[ctx: @action:button]
en: Forward
sl: Posreduj

en: Do you still want to cancel this task?
sl: Ali še vedno želite preklicati to opravilo?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
sl: Prekliči nalogo

en: Do you still want to cancel this invitation?
sl: Ali še vedno želite preklicati to povabilo?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
sl: Prekliči povabilo

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
sl: Ne prekliči

en: Do you still want to check your calendar?
sl: Ali še vedno želite preveriti svoj koledar?

[ctx: @action:button]
en: Check
sl: Preveri

en: Do you still want to record this task in your calendar?
sl: Ali še vedno želite shraniti to opravilo v svoj koledar?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
sl: Ali še vedno želite shraniti to povabilo v svoj koledar?

en: Do you really want to cancel this task?
sl: Ali resnično želite preklicati to opravilo?

en: Do you really want to cancel this invitation?
sl: Ali resnično želite preklicati to povabilo?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
sl: Reakcija na povabilo

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
sl: Pozabili ste dodati predlog. Prosim, dodajte ga. Hvala

en: Delegation to organizer is not possible.
sl: Delegiranje organizatorju ni mogoče.

[ctx: @title:window]
en: Save Invitation Attachment
sl: Shrani prilogo povabila

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
sl: Odkloni nasprotni predlog

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
sl: Nimate zapisljivih map za povabila v koledarju, zato shranjevanje odgovorov ni mogoče.
    Ustvarite najmanj 1 zapisljiv dogodek v koledarju in ga ponovno uskladite.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
sl: Vabilo koledarja, ki je shranjeno v tem e-poštnem sporočilu, je pokvarjeno. Ni mogoče nadaljevati.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
sl: Organizator ne pričakuje odgovora, vendar mu še vedno lahko pošljete sporočilo.
    
    Ali želite poslati sporočilo glede tega povabila organizatorju?
    Pritisnite gumb [Prekliči] za preklic trenutnega opravila.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
sl: Pošlji sporočilo organizatorju

[ctx: @action:button]
en: Do Not Send
sl: Ne pošlji

[ctx: @action:button]
en: Send EMail
sl: Pošlji e-pošto

en: Re: %1
sl: Odg: %1

en: Open Attachment
sl: Odpri prilogo

en: Save Attachment As…
sl: Shrani prilogo kot…

en: Accept invitation
sl: Sprejmi povabilo

en: Accept invitation conditionally
sl: Sprejmi povabilo pogojno

en: Accept counter proposal
sl: Sprejmi nasprotni predlog

en: Create a counter proposal…
sl: Ustvari nasprotni predlog…

en: Throw mail away
sl: Vrzi pošto stran

en: Decline invitation
sl: Odkloni povabilo

en: Postpone
sl: Odloži

en: Decline counter proposal
sl: Odkloni nasproten predlog

en: Check my calendar…
sl: Preveri moj koledar…

en: Record response into my calendar
sl: Zapiši odgovor v moj koledar

en: Record invitation into my calendar
sl: Shrani povabilo v moj koledar

en: Move this invitation to my trash folder
sl: Premakni povabilo v mojo mapo s smetmi

en: Delegate invitation
sl: Delegiraj povabilo

en: Forward invitation
sl: Posreduj povabilo

en: Remove invitation from my calendar
sl: Odstrani povabilo z mojega koledarja

en: Open attachment "%1"
sl: Odpri prilogo »%1«
