kmail_text_vcard_plugin - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
sl[0]: Priložena vizitka
sl[1]: Priloženi vizitki
sl[2]: Priložene vizitke
sl[3]: Priložene vizitke

en: [Add this contact to the address book]
sl: [Dodaj ta stik v imenik]

en: [Update this contact in the address book]
sl: [Posodobi ta stik v imeniku]

en: [This contact is already in addressbook]
sl: [Ta stik je že v imeniku]

en: View Business Card
sl: Pokaži vizitko

en: Save Business Card As…
sl: Shrani vizitko kot…

en: Add this contact to the address book.
sl: Dodaj ta stik v imenik.

en: Update this contact to the address book.
sl: Posodobi ta stik v imeniku.

en: Add "%1" to the address book.
sl: Dodaj "%1" v imenik.

en: Update "%1" to the address book.
sl: Posodobi "%1" v imeniku.

[ctx: @title:window]
en: Save Business Card
sl: Shrani poslovno vizitko

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
sl: Glavni e-poštni naslov te kartice vCard še ni v imeniku.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
sl: V imeniku sta vsaj dva stika, ki imata enak e-poštni naslov.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
sl: Kartica vCard je bila posodobljena v vašemu imeniku. Temu vnosu lahko dodate več podatkov, če odprete imenik.

en: Email not specified
sl: E-pošta ni navedena
