kdepim-addons - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
sl: Konfiguriraj vprašaj umetno inteligenco

en: Ask AI…
sl: Vprašaj umetno inteligenco…

[ctx: @action]
en: Configure…
sl: Konfiguriraj…

[ctx: @action]
en: Add…
sl: Dodaj…

en: Ask to AI
sl: Vprašaj za umetno inteligenco

[ctx: @action]
en: Modify…
sl: Spremeni…

[ctx: @action]
en: Remove…
sl: Odstrani…

en: Do you want to remove it?
sl: Ali ga želite odstraniti?

[ctx: @title]
en: Remove
sl: Odstrani
