kmail_editor_plugins - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Autocorrect Text
sr: Аутоматско исправљање текста

en: Autocorrect Full Text
sr: Аутоматски исправљај цео текст

en: Autocorrect Selected Text
sr: Аутоматски исправљај изабрани текст

en: Insert Email...
sr: Уметни другу поруку...

en: Select Short URL server:
sr: Сервер скраћених УРЛ‑ова:

en: Insert Short URL...
sr: Уметни скраћени УРЛ...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
sr: Нема везе са мрежом, не могу да скратим УРЛ.

en: An error occurred: "%1"
sr: Грешка: %1

en: Error reported by server:
    '%1'
sr: Сервер пријављује грешку:
    '%1'

en: Insert Special Character...
sr: Уметни специјални знак...

en: Insert
sr: Уметни

en: Insert Non Breaking Space
sr: Уметни беспреломни размак

en: Zoom...
sr: Увеличање...
