webengineurlinterceptor - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: Open Blockable Items...
sr: Отвори ставке за блокирање...

en: Block Image
sr: Блокирај слику

en: Cannot load subscription!
sr: Не могу да додам претплату

en: Custom Rules
sr: Посебна правила

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
sr: Активирај Адблок

note: i18n: ectx: label, entry (HideAdsEnabled), group (General)
en: Hide advertisement enabled
sr: Активирај сакривање реклама

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockUpdateInterval), group (General)
en: Update interval list of adblock
sr: Период ажурирања Адблокових листа

en: Select List:
sr: Изаберите листу:

en: Show List
sr: Прикажи листу

en: No blockable element found.
sr: Нема ничег за блокирање.

en: Filter
sr: филтер

en: Address
sr: адреса

en: Type
sr: тип

en: Search...
sr: Тражи...

en: Copy URL
sr: Копирај УРЛ

en: Copy filter
sr: Копирај филтер

en: Block item...
sr: Блокирај ставку...

en: Open
sr: Отвори

en: Remove filter
sr: Уклони филтер

en: Image
sr: слика

en: Script
sr: скрипта

en: Stylesheet
sr: опис стила

en: Font
sr: фонт

en: Frame
sr: оквир

en: XML Request
sr: ИксМЛ захтев

en: Object
sr: објекат

en: Audio/Video
sr: аудио/видео

en: Popup window
sr: искачући прозор

en: Unknown
sr: непознато

en: Use default
sr: по подразумеваном

en: Yes
sr: да

en: Not
sr: не

en: No subscription added
sr: Нема додатих претплата

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
sr: <qt>Филтерски израз (нпр. <tt>http://www.primer.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">више детаља</a>):</qt>

en:  day |  days
sr[0]:  дан
sr[1]:  дана
sr[2]:  дана
sr[3]:  дан

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.<br><a href='%1'>%2</a></qt>
sr: <qt><p>Унесите израз за филтрирање. Филтери се могу дефинисати:</p><ul><li>са џокерима у стилу шкољке, нпр. <tt>http://www.primer.com/ads*</tt>, где су могући џокери <tt>*?[]</tt>;</li><li>као пуни регуларни изрази ако се ниска окружи са '<tt>/</tt>', нпр. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt>.</li></ul><p>Филтерска ниска може да почиње са <tt>@@</tt> за стављање поклопљених УРЛ‑ова на белу листу (допуштено), што има предност над филтерима за црну листу (блокирано).<br /><a href='%1'>%2</a></p></qt>

en: More information
sr: Више детаља

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
sr[0]: Желите ли да уклоните ова правила?
sr[1]: Желите ли да уклоните ова правила?
sr[2]: Желите ли да уклоните ова правила?
sr[3]: Желите ли да уклоните ово правило?

en: Remove
sr: Уклањање

en: Do you want to delete list "%1"?
sr: Желите ли да обришете листу „%1“?

en: Delete current list
sr: Брисање тренутне листе

en: All Files (*)
sr: сви фајлови (*)

en: Import Filters
sr: Увоз филтера

en: Export Filters
sr: Извоз филтера

en: Delete List
sr: Обриши листу

en: Download...
sr: Преузми...

en: An error occurred while downloading the list: "%1"
sr: Грешка при преузимању листе: „%1“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filters:
sr: Филтери:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blockingFilter)
en: &Blocking filter
sr: Филтер &блокирања

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exceptionFilter)
en: Exception Filter
sr: Филтер изузетака

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Pattern
sr: Образац

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: custom
sr: Посебан

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Accept pattern only
sr: Прихвати образац само

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheBeginning)
en: At the beginning of the address
sr: на почетку адресе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheEnd)
en: At the end of address
sr: на крају адресе

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
sr: Опције

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, firstPartOnly)
en: First-part only
sr: Само први део

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
sr: Поклопи величину

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictToDomain)
en: Restrict to domain
sr: Ограничи на домен

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Apply to:
sr: Примени на:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Collapse blocked:
sr: Сажми блокирано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableAdblock)
en: &Enable Ad Block
sr: &Активирај Адблок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkHideAds)
en: &Hide filtered elements
sr: &Сакриј филтриране елементе

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Automatic Filters
sr: Аутоматски филтери

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFilters)
en: Add Filters subscriptions...
sr: Додај претплату на филтере...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSubscription)
en: Remove subscription
sr: Уклони претплату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update enabled automatic filters every:
sr: Аутоматски ажурирај филтере сваких:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showList)
en: Show List...
sr: Прикажи листу...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Manual Filters
sr: Ручни филтери

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertButton)
en: Add filter expression
sr: Додај филтерски израз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importFilters)
en: Import Filters...
sr: Увези филтере...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportFilters)
en: Export filters...
sr: Извези филтере...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
sr: Тражи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editFilter)
en: Edit
sr: Уреди

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove filter expression
sr: Уклони филтерски израз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Filter
sr: Уклони филтер
