messageviewerplugins - en to sr@ijekavian translation catalogue (51 entries)

en: Current URL is not a shortened URL.
sr@ijekavian: Овај УРЛ није скраћени УРЛ.

en: Expand URL
sr@ijekavian: Прошири УРЛ

en: Translate...
sr@ijekavian: Преведи...

en: Event:
sr@ijekavian: Догађај:

en: Calendar where the new event will be stored.
sr@ijekavian: Календар у који се смешта нови догађај.

en: Calendar where the new event will be stored
sr@ijekavian: Календар у који се смешта нови догађај

en: Start:
sr@ijekavian: Почетак:

en: Select start time for event.
sr@ijekavian: Изаберите време почетка догађаја.

en: End:
sr@ijekavian: Завршетак:

en: Select end time for event.
sr@ijekavian: Изаберите време краја догађаја.

en: &Save
sr@ijekavian: &Сачувај

en: Create new event and close this widget.
sr@ijekavian: Направите нови догађај и затворите овај виџет.

en: Open &editor...
sr@ijekavian: Отвори &уређивач...

en: Open event editor, where more details can be changed.
sr@ijekavian: Отвара уређивач догађаја, где се може изменити више детаља.

en: Close the widget for creating new events.
sr@ijekavian: Затвара виџет за стварање нових догађаја.

en: Create Event...
sr@ijekavian: Направи догађај...

en: Create Event
sr@ijekavian: Направи догађај

en: Allows you to create a calendar Event
sr@ijekavian: Даје вам да направите календарски догађај.

en: Note:
sr@ijekavian: Напомена:

en: Create new note and close this widget.
sr@ijekavian: Направите нови догађај и затворите овај виџет.

en: Close the widget for creating new notes.
sr@ijekavian: Затвара виџет за стварање нових бележака.

[ctx: edit a note on this message]
en: Edit Note
sr@ijekavian: Уреди белешку

[ctx: create a new note out of this message]
en: Create Note
sr@ijekavian: Направи белешку

en: Allows you to create a note from this message
sr@ijekavian: Омогућава вам да од ове поруке направите белешку.

en: This option starts an editor to create a note. Then you can edit the note to your liking before saving it.
sr@ijekavian: Ова опција покреће уређивач ради писања белешке. Затим можете по жељи уредити белешку пре него што је сачувате.

en: Todo:
sr@ijekavian: Обавеза:

en: Todo list where the new task will be stored.
sr@ijekavian: Листа обавеза у коју се смешта нови задатак.

en: Todo list where the new task will be stored
sr@ijekavian: Листа обавеза у коју се смешта нови задатак

en: Create new todo and close this widget.
sr@ijekavian: Направите нову обавезу и затворите овај виџет.

en: Open todo editor, where more details can be changed.
sr@ijekavian: Отвара уређивач обавеза, где се може изменити више детаља.

en: Close the widget for creating new todos.
sr@ijekavian: Затвара виџет за стварање нових обавеза.

en: Check I received a reply about "%1"
sr@ijekavian: Провери да ли је стигао одговор на „%1“

en: Reply to "%1"
sr@ijekavian: Одговор на „%1“

[ctx: %1 is summary of the todo, %2 is name of the folder in which it is stored]
en: New todo '%1' was added to task list '%2'
sr@ijekavian: Нова обавеза „%1“ додата у листу задатака „%2“.

en: Create Todo
sr@ijekavian: Направи обавезу

en: Create To-do
sr@ijekavian: Направи обавезу

en: Allows you to create a calendar to-do or reminder from this message
sr@ijekavian: Омогућава вам да од ове поруке направите календарску обавезу или подсетник.

en: This option starts the KOrganizer to-do editor with initial values taken from the currently selected message. Then you can edit the to-do to your liking before saving it to your calendar.
sr@ijekavian: Ова опција покреће К‑организаторов уређивач обавеза, са почетним вредностима према тренутно изабраној поруци. Затим можете по жељи уредити обавезу пре него што је сачувате у календар.

en: External Script:
sr@ijekavian: Спољашња скрипта:

en: Add Script...
sr@ijekavian: Додај скрипту...

en: Modify Script...
sr@ijekavian: Измени скрипту...

en: Remove Script
sr@ijekavian: Уклони скрипту

en: Do you want to remove this script "%1"?
sr@ijekavian: Желите ли да уклоните скрипту „%1“?

en: Remove External Script
sr@ijekavian: Уклањање спољашње скрипте

en: Name:
sr@ijekavian: Име:

en: Description:
sr@ijekavian: Опис:

en: Command Line:
sr@ijekavian: Командна линија:

en: Executable:
sr@ijekavian: Извршни фајл:

en: '%1' not found
sr@ijekavian: „%1“ није нађено.

en: Executable not found.
sr@ijekavian: Извршни фајл није нађен

en: Impossible to start executable
sr@ijekavian: Не могу да покренем извршни фајл.
