kmail_editor_plugins - en to sr@latin translation catalogue (13 entries)

en: Autocorrect Text
sr@latin: Automatsko ispravljanje teksta

en: Autocorrect Full Text
sr@latin: Automatski ispravljaj ceo tekst

en: Autocorrect Selected Text
sr@latin: Automatski ispravljaj izabrani tekst

en: Insert Email...
sr@latin: Umetni drugu poruku...

en: Select Short URL server:
sr@latin: Server skraćenih URL‑ova:

en: Insert Short URL...
sr@latin: Umetni skraćeni URL...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
sr@latin: Nema veze sa mrežom, ne mogu da skratim URL.

en: An error occurred: "%1"
sr@latin: Greška: %1

en: Error reported by server:
    '%1'
sr@latin: Server prijavljuje grešku:
    '%1'

en: Insert Special Character...
sr@latin: Umetni specijalni znak...

en: Insert
sr@latin: Umetni

en: Insert Non Breaking Space
sr@latin: Umetni besprelomni razmak

en: Zoom...
sr@latin: Uveličanje...
