kdepim-addons - en to tr translation catalogue (69 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
tr: Bir alan adı yalnızca DKIM sınaması yapıyorsa imzayı yine de doğrula

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
tr: "Authentication-Result" üstbilgisi okunurken gevşetilmiş ayrıştırma kullan

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Warning
tr: Uyarı

en: Error
tr: Hata

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
tr: RSA-SHA1 imzalama algoritmasına davranma biçimi:

en: Treat small Key as:
tr: Küçük anahtar davranma biçimi:

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Authentication Server verified:
tr: Kimlik Doğrulama Sunucusu doğruladı:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
tr: Kimlik Doğrulama Doğrulanmış Sunucusunu Yapılandır

en: New Server:
tr: Yeni Sunucu:

en: New Server
tr: Yeni Sunucu

en: Modify Server
tr: Sunucuyu Değiştir

en: Server:
tr: Sunucu:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
tr: Seçili sunucu adlarını silmek istiyor musunuz?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
tr: DKIM Yapılandır

en: General
tr: Genel

en: Record Keys
tr: Anahtarları Kayıt Yap

en: Policy
tr: Politika

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Enable DKIM Support
tr: DKIM Desteğini Etkinleştir

en: Save DKIM Result
tr: DKIM Sonucunu Kaydet

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
tr: DKIM sonucunu Authentication-Result üstbilgi değeriyle değiştir

en: Save Record Key:
tr: Kayıt Anahtarını Kaydet:

en: Save
tr: Kaydet

en: Save and Compare
tr: Kaydet ve Karşılaştır

en: Check if e-mail should be signed
tr: E-postaların imzalanıp imzalanmaması gerektiğini denetle

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
tr: Bir e-postanın imzalanıp imzalanmaması gerektiğini akılli bir biçimde DMARC kullanarak algıla

en: Use default rule
tr: Öntanımlı kuralı kullan

en: Autogenerate rule
tr: Kuralı kendiliğinden oluştur

en: Read Authentication-Results header
tr: Authentication-Results üstbilgisini oku

en: Autogenerate when Sender in SDID
tr: Gönderici SDID içindeyse kendiliğinden oluştur

en: Show Rules
tr: Kuralları Göster

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
tr: Hesap Çöp Klasörünün Süre Dolmasını Yapılandır

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
tr: Klasör Özelliklerini Yapılandır

en: Modify
tr: Değiştir

en: View
tr: Görüntüle

en: Expiry
tr: Son Kullanım

en: Template
tr: Şablon

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
tr: Her seçili klasör ayarının üzerine yazacaktır. Sürdürmek istiyor musunuz?

en: Save Folder Settings
tr: Klasör Ayarlarını Kaydet

en: Select
tr: Seç

en: Unselect
tr: Seçimi Kaldır

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
tr: Gravatar'ı Yapılandır

en: Enable Gravatar Support
tr: Gravatar Desteğini Etkinleştir

[ctx: @title:window]
en: Create
tr: Oluştur

[ctx: @title:window]
en: Edit
tr: Düzenle

en: Server Name:
tr: Sunucu Adı:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
tr: <qt><a href="whatsthis1">Argüman biçim bilgisi...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
tr: <qt><p><strong>Bu ifadeler, şu argümanlar için kullanılabilir::</strong></p><ul><li>%u - komutun kullandığı url</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
tr: Komut satırı:

en: Executable:
tr: Çalıştırılabilir:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
tr: URL Aç'ı Eklentiyle Yapılandır

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
tr: Kural Ekle...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
tr: Kuralı Kaldır

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
tr: Kural Düzenle...

en: Rule already exists.
tr: Kural zaten var.

en: Duplicate Rule
tr: Yinelenmiş Kural

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
tr[0]: Bu kuralı kaldırmak istiyor musunuz?
tr[1]: Bu kuralları kaldırmak istiyor musunuz?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
tr: Kuralı Kaldır

en: Add Rule...
tr: Kural Ekle...

en: Edit Rule...
tr: Kural Düzenle...

en: Remove Rule | Remove Rules
tr[0]: Kuralı Kaldır
tr[1]: Kuralları Kaldır

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
tr: Aldatma Ayarlarını Yapılandır

en: Domain
tr: Alan Adı

en: Check
tr: Denetle

en: Disable All Check
tr: Tüm Denetlemeleri Kapat

en: Redirect Url
tr: URL'yi Yeniden Yönlendir

en: Has Ip
tr: IP'si var
