messageviewerheaderplugins - en to tr translation catalogue (19 entries)

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
tr: &Özet Başlıklar

en: Show brief list of message headers
tr: İleti başlıklarının özet listesini göster

en: From:
tr: Kimden:

en: To:
tr: Kime:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
tr: &Kurumsal Başlıklar

en: Show the list of headers in Enterprise style
tr: Başlıkları Kurumsal biçimde göster

en: (resent from %1)
tr: (%1 kişisinden yeniden gönderildi)

en: (receiver was %1)
tr: (alıcı %1 idi)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
tr: Kime:

en: Date:
tr: Tarih:

en: MDN To:
tr: Gidecek MDM:

en: Spam Status:
tr: İstenmeyen Durumu:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
tr: &Ayrıntılı Başlıklar

en: Show the list of headers in a fancy format
tr: Liste başlıklarını ayrıntılı göster

en: Attachments:
tr: Ekler:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
tr: &Uzun Başlıklar

en: Show long list of message headers
tr: İleti başlıklarının uzun listesini göster

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
tr: &Standart Başlıklar

en: Show standard list of message headers
tr: İleti başlıklarının standart listesini göster
