kdepim-addons - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: AddressBook info
tr: Adres Defteri Bilgisi

en: Name of user
tr: Kullanıcının adı

en: Get Info From AddressBook
tr: Adres Defterinden Bilgi Al

en: Use this tool to get user info from akonadi database
tr: Akonadi veritabanından kullanıcı bilgisi almak için bu aracı kullanın

en: Configure Addressbook Tool Plugin
tr: Adres Defteri Aracı Eklentisini Yapılandır

en: Get Email...
tr: E-postayı Al…

en: No Contact found in addressbook for %1
tr: %1 için adres defterinde bir kişi bulunamadı

en: No preferred email found for %1
tr: %1 için yeğlenen e-posta bulunamadı

en: The preferred email for %1 is %2
tr: %1 için olan yeğlenen e-posta %2

en: No Birthday found for %1
tr: %1 için doğum günü bulunamadı

en: Birthday for %1 is %2
tr: %1 kişisinin doğum günü %2

en: No Address found for %1
tr: %1 için adres bulunamadı

en: Address found for %1 is %2
tr: %1 kişisi için bulunan adres %2
