kdepim-addons - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Send to %1
tr: Şuraya Gönder: %1

en: Show calendar at the time of this reservation.
tr: Bu rezervasyon zamanındaki takvimi gösterin.

en: Add reservation to your calendar.
tr: Rezervasyonu takvimiminize ekleyin.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
tr: Rezervasyonu KDE Yol Kılavuzu’na içe aktarın.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
tr: Bu rezervasyonu KDE Bağlan kullanarak bir aygıta gönderin.

en: Boarding Pass
tr: Biniş Kartı

en: Ticket
tr: Bilet

en: View
tr: Görüntüle

en: Download
tr: İndir

en: Modify
tr: Değiştir

en: Cancel
tr: İptal

en: Check-In
tr: Giriş

en: Reservation canceled.
tr: Rezervasyon iptal edildi.

en: Seat: %1
tr: Koltuk: %1

en: Canceled:
tr: İptal edildi:

en: Gate: %1
tr: Kapı: %1

en: Boarding: %1
tr: Biniş: %1

en: Group: %1
tr: Grup: %1

en: Number Of People: %1
tr: Kişi Sayısı: %1

en: Reservation Number: %1
tr: Rezervasyon Numarası: %1

en: Under Name: %1
tr: Şu Ad Altında: %1

en: Show Calendar
tr: Takvimi Göster

en: Add to Calendar
tr: Takvime Ekle

en: Add to KDE Itinerary
tr: KDE Yol Kılavuzu’na Ekle

en: Send to Device…
tr: Aygıta Gönder…

en: Show location on map
tr: Konumu haritada göster

en: Search address on map
tr: Adresi haritada ara

en: Reserved for:
tr: Şu kişi için rezerve:

en: Class: %1
tr: Sınıf: %1

en: Coach: %1
tr: Otobüs: %1
