webengineurlinterceptor - en to uk translation catalogue (82 entries)

en: Open Blockable Items...
uk: Відкрити список блокованих елементів…

en: Block Image
uk: Заблокувати зображення

en: Cannot load subscription!
uk: Не вдалося завантажити підписку!

en: Custom Rules
uk: Нетипові правила

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
uk: Увімкнено блокування реклами

note: i18n: ectx: label, entry (HideAdsEnabled), group (General)
en: Hide advertisement enabled
uk: Увімкнено приховування реклами

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockUpdateInterval), group (General)
en: Update interval list of adblock
uk: Проміжок між оновленням списку блокування реклами

[ctx: @title:window]
en: Add subscription
uk: Додавання підписки

en: Select List:
uk: Виберіть список:

en: Show List
uk: Показати список

[ctx: @title:window]
en: Blockable Items
uk: Елементи блокування

en: No blockable element found.
uk: Елементів блокування не знайдено.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Address
uk: Адреса

en: Type
uk: Тип

en: Search...
uk: Шукати…

en: Copy URL
uk: Копіювати адресу

en: Copy filter
uk: Копіювати фільтр

en: Block item...
uk: Заблокувати елемент…

en: Open
uk: Відкрити

en: Remove filter
uk: Вилучити фільтр

en: Image
uk: Зображення

en: Script
uk: Скрипт

en: Stylesheet
uk: Таблиця стилів

en: Font
uk: Шрифт

en: Frame
uk: Фрейм

en: XML Request
uk: Запит XML

en: Object
uk: Об'єкт

en: Audio/Video
uk: Звук/Відео

en: Popup window
uk: Контекстне вікно

en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
uk: Створення фільтра

en: Use default
uk: Типовий

en: Yes
uk: Так

en: Not
uk: Ні

en: No subscription added
uk: Підписок не додано

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
uk: Налаштовування додатка блокування реклами

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
uk: <qt>Ключ фільтрування (наприклад <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">додаткові відомості</a>):

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.<br><a href='%1'>%2</a></qt>
uk: <qt><p>Введіть вираз-фільтр. Фільтри можна визначити у декілька способів:<ul><li>у стилі шаблону командної оболонки, наприклад, <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, можна використовувати шаблони заміни <tt>*?[]</tt></li><li>як повноцінний формальний вираз (для цього рядок слід обмежити символами «<tt>/</tt>», наприклад, <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Перед будь-яким з рядків-фільтрів можна вказати «<tt>@@</tt>», щоб додати до «білого» списку всі відповідні адреси. Подібні фільтри отримуватимуть вищий пріоритет, ніж фільтри «чорного» списку (списку блокування).<br><a href='%1'>%2</a></qt>

en: More information
uk: Докладніше

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
uk[0]: Хочете вилучити ці правила?
uk[1]: Хочете вилучити ці правила?
uk[2]: Хочете вилучити ці правила?
uk[3]: Хочете вилучити це правило?

en: Remove
uk: Вилучення

en: Do you want to delete list "%1"?
uk: Хочете вилучити список «%1»?

en: Delete current list
uk: Вилучити поточний список

en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

en: Import Filters
uk: Імпорт фільтрів

en: Export Filters
uk: Експорт фільтрів

[ctx: @title:window]
en: Show adblock list
uk: Показ списку блокування реклами

en: Delete List
uk: Вилучити список

en: Download...
uk: Отримати…

en: An error occurred while downloading the list: "%1"
uk: Сталась помилка під час отримання списку: «%1»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filters:
uk: Фільтри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blockingFilter)
en: &Blocking filter
uk: Фільтр &блокування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exceptionFilter)
en: Exception Filter
uk: Фільтр виключень

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Pattern
uk: Взірець

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: custom
uk: нетиповий

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Accept pattern only
uk: Приймати лише за зразками

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheBeginning)
en: At the beginning of the address
uk: На початку адреси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheEnd)
en: At the end of address
uk: Наприкінці адреси

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, firstPartOnly)
en: First-part only
uk: Лише перша частина

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
uk: Враховувати регістр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictToDomain)
en: Restrict to domain
uk: Обмежити доменом

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Apply to:
uk: Застосувати до:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Collapse blocked:
uk: Згортати заблоковані:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableAdblock)
en: &Enable Ad Block
uk: &Увімкнути блокування реклами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkHideAds)
en: &Hide filtered elements
uk: При&ховати фільтровані елементи

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Automatic Filters
uk: Автоматичне фільтрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFilters)
en: Add Filters subscriptions...
uk: Додати підписки на фільтри…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSubscription)
en: Remove subscription
uk: Вилучити підписку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update enabled automatic filters every:
uk: Оновлювати увімкнені автоматичні фільтри кожні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showList)
en: Show List...
uk: Показати список…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Manual Filters
uk: Фільтрування вручну

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertButton)
en: Add filter expression
uk: Додати правило фільтрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertButton)
en: ...
uk: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importFilters)
en: Import Filters...
uk: Імпортувати фільтри…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportFilters)
en: Export filters...
uk: Експортувати фільтри…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
uk: Пошук:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editFilter)
en: Edit
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove filter expression
uk: Вилучити правило фільтрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Filter
uk: Вилучити фільтр
