messageviewerplugins - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Current URL is not a shortened URL.
uk: Поточна адреса не є скороченою адресою.

[ctx: @action]
en: Expand URL
uk: Розгорнути адресу

[ctx: @action]
en: Translate…
uk: Перекласти…

en: &Save
uk: &Зберегти

[ctx: @action:button]
en: Open &Editor…
uk: Відкрити &редактор…

[ctx: @label:textbox]
en: Event:
uk: Подія:

en: Calendar where the new event will be stored.
uk: Календар, до якого слід зберігати нові записи подій.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new event will be stored
uk: Календар, до якого слід зберігати нові записи подій

[ctx: @label:textbox]
en: Start:
uk: Початок:

en: Select start time for event.
uk: Виберіть час початку події.

[ctx: @label:textbox]
en: End:
uk: Завершення:

en: Select end time for event.
uk: Виберіть час завершення події.

en: Create new event and close this widget.
uk: Створити завдання і закрити цей віджет.

en: Open event editor, where more details can be changed.
uk: Відкрити редактор завдань для внесення змін до параметрів.

en: Close the widget for creating new events.
uk: Закрити віджет для створення нових записів подій.

en: Create Event…
uk: Створити запис події…

en: Create Event
uk: Створити запис події

en: Allows you to create a calendar Event
uk: Надає вам змогу створити запис завдання у календарі

[ctx: @label:textbox]
en: To-do:
uk: Завдання:

en: Todo list where the new task will be stored.
uk: Список завдань, до якого слід зберегти новий запис завдання.

[ctx: @info:tooltip]
en: Todo list where the new task will be stored
uk: Список завдань, до якого слід зберегти новий запис завдання

en: Create new todo and close this widget.
uk: Створити новий запис завдання і закрити цей віджет.

en: Open todo editor, where more details can be changed.
uk: Відкрити редактор завдань для внесення змін до параметрів.

en: Close the widget for creating new todos.
uk: Закрити віджет для створення нових записів завдань.

en: Check I received a reply about "%1"
uk: Перевірити отримання відповіді щодо «%1»

en: Reply to "%1"
uk: Відповідь «%1»

[ctx: %1 is summary of the todo, %2 is name of the folder in which it is stored]
en: New todo '%1' was added to task list '%2'
uk: Новий запис завдання, «%1», було додано до списку завдань «%2»

en: Create To-do
uk: Створити запис завдання

en: Allows you to create a calendar to-do or reminder from this message
uk: Надає вам змогу створити запис завдання у календарі або нагадування на основі цього повідомлення

en: This option starts the KOrganizer to-do editor with initial values taken from the currently selected message. Then you can edit the to-do to your liking before saving it to your calendar.
uk: За допомогою цього пункту можна запустити редактор завдань KOrganizer, у якому початкові значення для запису буде заповнено даними з позначеного повідомлення. Після цього ви можете редагувати запис, а потім зберегти його до вашого календаря.

[ctx: @title:window]
en: Configure "External Script" Plugin
uk: Налаштовування додатка «Зовнішній скрипт»

[ctx: @action:button]
en: Add Script…
uk: Додати скрипт…

[ctx: @action:button]
en: Remove Script
uk: Вилучити скрипт

[ctx: @action:button]
en: Modify Script…
uk: Змінити скрипт…

[ctx: @label:textbox]
en: External Script:
uk: Зовнішній скрипт:

en: Do you want to remove this script "%1"?
uk: Хочете вилучити скрипт «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Remove External Script
uk: Вилучення зовнішнього скрипту

[ctx: @title:window]
en: Add or Modify External Script
uk: Додавання або зміна зовнішнього скрипту

en: Name:
uk: Назва:

en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add command arguments…
uk: Додати аргументи команди…

en: Command Line:
uk: Рядок команди:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
uk: <qt><a href="whatsthis1">Відомості щодо формату аргументу…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%s - the subject of message</li><li>%from - the from email address</li><li>%cc - the list of cc email address</li><li>%bcc - the list of bcc email address</li><li>%body - the body of message</li><li>%inreplyto - the reply email address</li><li>%akonadiUrl - the akonadi url (as akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>
uk: <qt><p><strong>У записі можна використовувати такі вирази:</strong></p><ul><li>%s — тема повідомлення</li><li>%from — адреса відправника повідомлення</li><li>%cc — список адрес копій повідомлення</li><li>%bcc — список адрес потайних копій повідомлення</li><li>%body — текст повідомлення</li><li>%inreplyto — адреса для відповідей</li><li>%akonadiUrl — адреса akonadi (приклад: akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>

en: Executable:
uk: Виконуваний файл:

en: '%1' not found
uk: «%1» не знайдено

[ctx: @title:window]
en: Executable not found.
uk: Не знайдено виконуваного файла.

en: Impossible to start executable
uk: Не вдалося запустити виконуваний файл

[ctx: @action]
en: External Script
uk: Зовнішній скрипт

en: Configure
uk: Налаштувати
