kdepim-addons - en to uk translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
uk: Налаштувати запит до ШІ

en: Ask AI…
uk: Запитати у ШІ…

[ctx: @action]
en: Configure…
uk: Налаштувати…

[ctx: @action]
en: Add…
uk: Додати…

en: Ask to AI
uk: Запитати у ШІ

[ctx: @action]
en: Modify…
uk: Змінити…

[ctx: @action]
en: Remove…
uk: Вилучити…

en: Do you want to remove it?
uk: Хочете вилучити його?

[ctx: @title]
en: Remove
uk: Вилучення
