webengineurlinterceptor - en to uk translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
uk: Налаштовування списку блокування реклами

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Url
uk: Адреса

en: Add…
uk: Додати…

en: Modify…
uk: Змінити…

en: Delete
uk: Вилучити

en: Show
uk: Показати

en: Update Lists
uk: Оновити списки

en: Do you want to remove '%1' ?
uk: Бажаєте вилучити «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
uk: Вилучити список

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
uk: Шукати…

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
uk: Додавання списку блокування реклами

en: Name:
uk: Назва:

en: Url:
uk: Адреса:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
uk: Налаштовування додатка блокування реклами

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
uk: Показ списку блокування реклами

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
uk: Увімкнено блокування реклами
