kdepim-addons - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: AddressBook info
uk: Відомості щодо адресної книги

en: Name of user
uk: Ім'я користувача

en: Get Info From AddressBook
uk: Отримати дані з адресної книги

en: Use this tool to get user info from akonadi database
uk: Скористайтеся цим інструментом для отримання даних користувача з бази даних akonadi

en: Configure Addressbook Tool Plugin
uk: Налаштувати додаток адресної книги

en: Get Email...
uk: Отримати адресу ел. пошти…

en: No Contact found in addressbook for %1
uk: В адресній книзі не знайдено запису контакту для %1

en: No preferred email found for %1
uk: Не знайдено бажаної адреси електронної пошти для %1

en: The preferred email for %1 is %2
uk: Бажаною адресою електронної пошти для %1 є %2

en: No Birthday found for %1
uk: Не знайдено дати народження для %1

en: Birthday for %1 is %2
uk: День народження для %1 — %2

en: No Address found for %1
uk: Не знайдено адреси для %1

en: Address found for %1 is %2
uk: Знайдена адреса для %1 — %2
